Promocja płyty ks. Jana Śmigasiewicza

12 października 2014 r. o godz. 1900 zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w kościele pw. Matki  Bożej Królowej Polski w Otwocku-Kresy odbył się koncert promujący autorska płytę Cd proboszcza księdza Jana Śmigasiewicza. Przy licznie zgromadzonej rzeszy wiernych i gości wystąpili: dziecięca Schola Kresy, zespół Faustynki i chóry Con Fuoco oraz Cantores Reginae Poloniae. Wykonali oni 10 utworów. Partie solowe wykonali: Ciok Weronika, Curotti Piotr, Kalicka Iwona, Kozera Dominik i Wojda Andrzej. Gościnnie wystąpił Jacek Drozd, zasilając głosy męskie, basy.

Świątynia, odpowiednio dobrane dodatkowe światło dobre nagłośnienie, aparycja muzyków i śpiewających sprawiły, że koncert stał się religijnym i artystycznym widowiskiem. Zgromadzona publiczność nagrodziła występujących gorącymi oklaskami, a autorowi piosenek dzieci, młodzież i dorośli złożyli słowa podziękowania i wręczyli kwiaty. Z zaproszonych gości do zgromadzonych przemówili: prezydent miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak, profesor ks. Hieronim Chamski-nauczyciel ks. Jana oraz przyjaciel z lat seminaryjnych ks. Franciszek Kuć.