Księża posługujący w parafii

Administratorzy:

  • Ks. Piesiewicz Eugeniusz, 30.06.1956 – 26.08.1958
  • Ks. Derulski Tadeusz, 26.08.1958 –13.10.1960.
  • Ks. Sobotka Stanisław, 13.10.1960 – 30.10.1963.
  • Ks. Marczuk Stanisław, 30.10.1963 – 30.06.1966.
  • Ks. Strękowski Tadeusz, 30.06.1966 – 24.06.1972
  • Ks. Marczuk Stanisław, 30.10.1963 – 30.06.1966
  • Ks. Sobotka Stanisław, 13.10.1960 – 30.10.1963
  • Ks. Derulski Tadeusz, 26.08.1958 –13.10.1960
  • Ks. Piesiewicz Eugeniusz, 30.06.1956 – 26.08.1958
  • Ks. Włodzimierz Jabłonowski, 2.07.1972 – 8.10.1978

 Proboszczowie:

  • Ks. Prałat Jabłonowski Włodzimierz, 8.10.1978 – 01.07.2012

budowniczy kościoła i budynków kościelnych

  • Ks. Kanonik Jan Śmigasiewicz, od 1.07.2012

Wikariusze:

  • Ks. Lech Mariusz, 29.08.2015–
  • Ks. Węglarz Krzysztof, 29.08.2009 –
  • Ks. Dobruk Mirosław, 29.08.2010 – 26.08.2015
  • Ks. Płochocki Zbigniew, 01.07.2005 – 29.08.2010
  • Ks. Galikowski Adam, 01.07.2008 – 01.09.2009
  • Ks. Kaczmarski Marcin Przemysław, 01.07.2005 – 28.06.2008
  • Ks. Dec Mirosław, 29.06.2002 – 01.07.2005
  • Ks. Sierpiński Waldemar, 20.06.2003 – 22.06.2005
  • Ks. Młynik Janusz, 30.06.2000 – 28.06.2003
  • Ks. Piotrkowicz Robert, 30.06.2001– 29.06.2002
  • Ks. Stonio Dariusz, 31.05.1998 –18.06.2001
  • † Ks. Dudzik Andrzej, 26.06.1998 – 30.06.2000
  • Ks. Nagraba Artur, 30.06.1995 – 26.06.1998
  • Ks. Chojnicki Grzegorz, 22.06.1995 –18.06.1998
  • Ks. Gajda Witold Józef, 22.06.1994 – 22.06.1995
  • Ks. Osiadacz Tomasz, 22.06.1992 – 22.06.1995
  • Ks. Milewski Piotr, 30.06.1993 – 30.06.1994
  • Ks. Banach Stanisław, 08.01.1989 – 30.06.1993
  • Ks. Śpiewak Zbigniew, 15.06.1989 – 27.06.1992
  • Ks. Wosławski Bogdan, 20.01.1988 –15.06.1989
  • Ks. Kołakowski Wojciech, 10.06.1987 –15.06.1988
  • Ks. Gołębiewski Jan Marian, 10.06.1983 – 20.01.1988
  • Ks. Sadkowski Krzysztof, 15.06.1985 –10.06.1987
  • Ks. Sankowski Bogdan Piotr, 08.06.1982 –15.06.1985
  • Ks. Kamiński Romuald, 25.05.1981–10.06.1983
  • Ks. Fołta Jan, 03.06.1980 – 08.06.1982
  • Ks. Gers Kazimierz, 28.05.1977 – 25.05.1981
  • Ks. Ruciński Jan, 07.06.1976 – 28.05.1977
  • Ks. Gabler Dariusz, 20.05.1975 – 07.06.1976
  • Ks. Szcześniak Wacław, 19.08.1972 – 20.05.1975
  • Ks. Gorzkowski Bolesław, 01.06.1971–19.08.1972
  • Ks. Pokorski Józef, 10.06.1970 – 01.06.1971
  • Ks. Szyszkiewicz Feliks, 09.08.1969 –10.06.1970
  • Ks. Suchner Jerzy, 02.06.1969 – 09.08.1969
  • Ks. Kraszewski Tadeusz, 05.10.1968 – 02.06.1969
  • Ks. Dobski Jan SAC, 10.08.1968 – 05.10.1968
  • Ks. Osmólski Edmund SAC, 09.09.1967 –10.08.1968
  • Ks. Madoń Tadeusz SAC, 11.08.1965 – 09.09.1967
  • Ks. Tomaszek Eugeniusz SAC, 29.08.1964 –11.08.1965
  • Ks. Osadnik Jan FDP, 24.08.1963 – 29.08.1964
  • Ks. Bajda Stanisław SAC, 04.10.1961– 24.08.1963

Z parafii pochodzą:

  • Ks. Błażejczyk Piotr
  • Ks. Walicki Dariusz
  • + Ks. Latuszek Tadeusz
  • Ks. Dudek Paweł MSF
  • Ks. Krawczyk Janusz
  • Ks. Adam Wachnio MSF

 

  • Basek Helena CSSF
  • Filipiak Halina ISSM
  • Łysik Anna ISSM
  • Marczak Helena SM
  • Anna Metera CSSF