Pożegnanie księdza Krzysztofa

Dekretem ks. biskupa Romualda Kamińskiego ksiądz Krzysztof Węglarz, dotychczasowy wikariusz Parafii Matki Bożej Królowej Polski  w Otwocku-Kresach został proboszczem Parafii Miłosierdzia Bożego w Rudzienku.

Dlatego też już na Mszy św. w piątek o godz. 8.30 – kończącej rok szkolny 2017/2018 delegacje szkoły nr 6, grup parafialnych żegnały księdza Krzysztofa, dziękując za wszelkie dobra, które jako parafianie, uczniowie otrzymaliśmy przez te wszystkie lata posługi ks. Krzysztofa.

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 6 w Otwocku: Rady Rodziców, Rodziców, Grona Pedagogicznego, a przede wszystkim dzieci pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność księdzu za wszystkie lata posługi jako kapłan, wikariusz,, katecheta. Księdza niezwykły charyzmat, dar śpiewu, pięknych kazań na długo zapadną nam w pamięci. Życzymy Księdzu, księże Krzysztofie, wielu Łask Bożych, opieki Matki Bożej – Królowej Polski i zapewniamy o swojej  modlitwie. A na koniec mała prośba:

Kochany księże Krzysztofie

Gdy księdzu będzie smutno, Gdy księdzu będzie źle,

Niech Ksiądz pomyśli o dawnej parafii i uśmiechnie się.

Wtedy powrócą wspomnienia z ładnych paru lat,

Gdzie Księdza wszyscy lubili i piękny był wtedy świat.

Jednocześnie w tym dniu święto swoje obchodziła siostra Marta. I również wszyscy życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i tej radości, miłości, która zmienia świat.