Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku

Intencje

Uwaga: na urządzeniach mobilnych proszę czytać w poziomie:)


Intencje mszalne, w okresie od 18 lutego 2024 do 25 lutego 2024

  niedziela 18 lutego 2024  
07:00+ Barbarę Piotrowską (greg.)
08:30+ Adama Urbańskiego
10:00O łaskę zdrowia dla Dariusza Bujaka. O Boże Błogosławieństwo dla Kacpra z okazji urodzin i Jakuba. O Boże Błogosławieństwo dla Justyny z okazji 20 urodzin, o potrzebne łaski i pomyślne zdanie matury dla Justyny i Marty. + Kazimierza Zawadkę i jego rodziców + Józefę (k) Jana Warmijaków, Wacławę (k), Dariusza i Tadeusza Jagodzińskich. + Witolda Kośmickiego w 5 r. śm. + Grażynę Wyszomirską + Jana Chrzanowskiego
11:30+ Jana Waliłko w 2 r. śm. oraz Stanisława Cieplechowicza.
13:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Elżbietę i Zofię.
20:00+ Mariusza Siwaka w 10 r. śm., Tomka Siwaka. c.r. Siwaków, Rzeszotków, Dziewańskich i Wojciechowskich.
  poniedziałek 19 lutego 2024  
06:30O dobry wybór wykonawcy i pomyślne rozpoczęcie budowy domu.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00do Św. Józefa zbiorowa: O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Św. Józefa dla Kingi i Piotra z okazji urodzin. Dantis. O łaskę zdrowia dla Piotra.  
  wtorek 20 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia dla Szymona, Michała i Pauliny. + Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Annę Olczak
  środa 21 lutego 2024  
06:30+ Mariana Koniecznego i Feliksę Krukowską w r. śm.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00Nowenna  
  czwartek 22 lutego 2024  
06:30+ Bronisława i Feliksę Cicheckich.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Piotra Salamończyka (w dniu urodzin) i zmarłych z rodziny.
18:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
  piątek 23 lutego 2024  
06:30+ Marię Zadrożną w 13 r. śm. oraz za zmarłych z rodziny
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Wiesława Żołądka w miesiąc po pogrzebie. + Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00W intencji Bartłomieja w 10 rocznicę urodzin, o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  sobota 24 lutego 2024  
06:30+ Witolda Jesiotra w 25 r. śm. i Helenę Jesiotr.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Halinę Gawrońską w m-c po śmierci + Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Mariana Wasążnika w 19 r. śm. i jego rodziców Józefa i Mariannę oraz rodzeństwo.
  niedziela 25 lutego 2024
07:00+ Barbarę Piotrowską (greg.)
08:30+ Stanisława Szewczyka w 5 r. śm., jego rodziców Jana i Cecylię; Czesława, Zofię i Jana Kowalczyków
10:00O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Justyny Sobolewskiej oraz jej rodziny.
11:30+ Władysława w 3 r. śm. i Genowefę
13:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Alinę i Stefana Jędrzejczaków
20:00+ Krystynę Łapińską w 7 r.  śm.

Intencje mszalne, okresie od 11 lutego 2024 do 18 lutego 2024

  niedziela 11 lutego 2024  
07:00+ Barbarę Piotrowską (greg. 11)
08:30+Franiszka (M) Lorensa w 37 RŚ i c.r. Lorensów
10:00– O Boże bł. dla członków Róży różańcowej + Eugeniusza Zgutkę w 12 r. śm. + Małgorzatę Markowską i jej rodziców Wacława i Sabinę Drewiczów + Janinę i Stanisława Sokołów + Adama Kuźmińskiego, Jadwigę i Stanisława Szelągów + Janinę Walendę w 8 r. śm. + Honoratę Kowalczyk + Teresę Barygę i c.r. Barygów i Pawłowskich + Wiesława Żołądka + Mariannę, Jana, Stanisława, Ryszarda i Romana Rogulskich + Franciszka w 36 r. śm., Mariannę Szulborskich, Józefę Lubarda + Franciszka, Stanisławę, Piotra, Henryka i Tadeusza Sobczaków
11:30+ Bolesława Jesiotra (greg. 11)
13:00+ Henryka Walickiego w 55 r. śm. i cr. Walickich, Majewskich i Nogalów.
18:00+Juliannę Żywek w 9 RS oraz Edmunda Żywka w 12 rś i za Mariannę i Stanisława Wójcików
20:00+ Helenę Wojciechowską w 6 r. śm. i jej rodziców
  poniedziałek 12 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Henryka Rzepeckiego w miesiąc po pogrzebie. + Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Felicję, Aleksandra i Radosława Zielińskich.
  wtorek 13 lutego 2024  
06:30+ Leona Polaka w 2 rś
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ za dusze w czyśćcu cierpiące. + Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00Intencja wynagradzająca
  środa 14 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
10:00+ Helenę Tylską-Jobdę w 1 rś oraz za Andrzeja Jobdę w 3 miesiące po śmierci.
18:00+ Kazimierza (M) Świńczak + Blandyna, Maria Żaczek w 1 RŚ + Sylwestra Kozerę + Alinę, Barbarę i Stefana Jędrzejczaków. dantis
20:00+ Szczepana
  czwartek 15 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Grzegorza Koczyka oraz Władysławę, Romana i Helenę
18:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
  piątek 16 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Jarosława Olszankę w miesiąc po pogrzebie. + Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Józefa w 32 r. śm. oraz za Janinę, Urszulę, Janusza Mazków, Ludwika (M) Bieńkowskiego i Michała Wolffa
  sobota 17 lutego 2024  
06:30+ Irenę i Zbigniewa Osiaków.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ c.r. Gomołów, Balasów i Martonów.
  niedziela 18 lutego 2024  
07:00+ Barbarę Piotrowską (greg.)
08:30+ Adama Urbańskiego
11:30+ Jana Waliłko w 2 r. śm.
13:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00 

Intencje mszalne, w okresie od 4 lutego 2024 do 11 lutego 2024

  niedziela 4 lutego 2024  
07:00+ Barbarę Piotrowską (greg. 4)
08:30+ Helenę i Ignacego Grabowskich. Helenę i Szczepana Miradzkich oraz Waldemara.
10:00Dziękczynna w intencji doktora Jerzego Tyszkiewicza o Boże Błogosławieństwo.
O Boże Błogosławieństwo i Opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla Izabeli i Radosława oraz dla Filipa w 7 rocznice urodzin.
O Boże Błogosławieństwo i opiekę MB dla Mieczysława Popielucha w 87 rocznicę urodzin.
Dziękczynna w intencji Julii z okazji 18 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
+ Stanisławę i Stanisława Dziewanowskich oraz Anastazję i Franciszka Zielińskich.
+ Anielę Płatek w 1 RŚ
+ Wiesława Żołądka
+ Halinę Gawrońską.
+ Sylwestra Kozerę
11:30+ Ewę i Stanisława Pałka oraz Barbarę i Zygmunta Trzepałków
13:00+ Bolesława Jesiotra (greg. 4)
18:00+ Antoniego Godlewskiego w 22 RŚ oraz Marka Godlewskiego w 44 RŚ
20:00+ Janinę Kuźmińską w 20 r. śm.
  poniedziałek 5 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Mariannę, Władysława, Rajmunda Kondejów. Jerzego Ostrowskiego. Stanisława Skoczylasa, c.r.Ostrowskich, Kondejów, Pódłów i Gertrudów.
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Janinę, Henryka, Kazimierza Julię i Zygmunta Kośmickich.
  wtorek 6 lutego 2024  
06:30O dobry wybór wykonawcy i pomyślne rozpoczęcie budowy domu
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Wandę Urbańską w miesiąc po pogrzebie
18:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
        środa 7 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Małgorzatę Portas w miesiac po pogrzebie
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00Nowenna
  czwartek 8 lutego 2024  
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Stanisława Możejko w 5 r.śm.
  piątek 9 lutego 2024  
06:30+ Antoninę Łuczak w 1 miesiąc po pogrzebie.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Marię Bakierę
18:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
  sobota 10 lutego 2024  
06:30O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla dzieci: Anieli, Barbary, Jerzego i Ryszarda.
06:30+ Barbarę Piotrowską (greg.)
07:00+ Bolesława Jesiotra (greg.)
18:00+ Władysława (M) Gaładyka w 28 RŚ, Mariannę i c.r. Gaładyków.
  niedziela 11 lutego 2024
07:00+ Barbarę Piotrowską (greg. 11)
08:30+Franciszka (M) Lorens w 37 RŚ i zmarłych z rodzin Lorensów
10:00  + Teresę Barygę oraz zmarłych z rodzin Barygów i Pawłowskich
11:30+ Bolesława Jesiotra (greg. 11)
13:00+ w 65 rocznicę śmierci Henryka Walickiego oraz wszystkich zmarłych z rodzin: Walickich, Majewskich i Nogalów.
18:00+Juliannę Żywek w 9 RS oraz Edmunda Żywka w 12 rś i za Mariannę i Stanisława Wójcik.

INTENCJE MSZALNE, II TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 14 stycznia 2 Niedziela zwykła    700Za parafian
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 14)
830+ Kazimierza KWIATKOWSKIEGO w 2 r. śm.
1000Zbiorowa
1130Henrykę i Piotra JAWORSKICH
1300+ Józefa, zmarłych z rodziny i dwczc
1800+ Hannę w 1 r. śm. i Stefana KURASIKÓW
2000Int. dziękcz-błag. w 101 rocz. urodzin Heleny NOJEK z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
Poniedziałek 15 stycznia  630+ Mariannę GŁOWACKĄ w m-c po pogrzebie
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 15)
1800O Boże bł. i dary DŚ dla Tomasza, Bogdana, Wojciecha i ich rodzin
Wtorek 16 stycznia  630 
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 16)
700W int. róży różańcowej św. Rity o Boże bł. i opiekę MB
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Basi i Michała na nowej drodze życia
Środa 17 stycznia św. Antoniego, opata630+ Małgorzatę PORTAS (od zarządu i pracowników Otwockiego Zakładu Energetyki Cieplnej)
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 17)
1800Nowenna
Czwartek 18 stycznia  630 
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 18)
1800+ Mieczysława ŻOŁKA w m-c po pogrzebie
Piątek 19 stycznia św. Józefa Sebastiana Pelczara630+ Janinę WAŚKOWICZ w m-c po pogrzebie
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 19)
1800Do św. Józefa – zbiorowa
Sobota 20 stycznia  630 
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 20)
1800+ Mieczysława w 38 r. śm. i Feliksę CHATKOWSKICH

2 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł., opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla Małgorzaty w 50 rocz. urodzin;
  • O Boże bł. dla Bartosza i Wojciecha z okazji urodzin;
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Sylwestra;

+ c.r. GRABOWSKICH i RUZIECKICH;

+ Adama GRZĘDĘ, Tamarę i Czesława KACZORKÓW;

+ Marię JAREK w 10 r. śm., c.r. MALARKÓW, KLIMKÓW, JASTRZĘBSKICH i LESIKÓW

+ Wandę URBAŃSKĄ;

+ Marię FOLTYNIEWICZ, Jacka i Annę SAWÓW;


INTENCJE MSZALNE, I TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 7 stycznia Niedziela Chrztu Pańskiego    700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 7)
830+ Józefa KWIATKOWSKIEGO w 11 r. śm. i c.r. KWIATKOWSKICH
1000Zbiorowa
1130+ Piotra KULAWIAKA w 6 r. śm., jego rodziców Helenę i Kazimierza
1300+ Jacka ANCA w 8 r. śm.
1800+ Mariana MAZURKA w 5 r. śm. i c.r. MAKOSÓW i MAZURKÓW
2000+ Zbigniewa MĄKOWSKIEGO w 2 r. śm.
Poniedziałek 8 stycznia  630+ Grzegorza ZAKRZEWSKIEGO w 3 r. śm., Kazimierę ZAKRZEWSKĄ
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 8)
700+ Kazimierza BUĆKO
1800+ Mieczysława KOCA w 2 r. śm., c.r. KOCÓW i WICHOWSKICH
Wtorek 9 stycznia  630+ Annę WACHOWSKĄ
630+ ks. ….
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 9)
1800+ Alicję RADZIKOWSKĄ (int. od sąsiadów)
Środa 10 stycznia  630+ Wandę CIUPIŃSKĄ w 1 r. śm. i Tadeusza
630W int. małżeństwa Beaty i Łukasza
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 10)
1800Nowenna
Czwartek 11 stycznia  630+ Anielę KLUSKĘ
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 11)
700Za parafian
1800+ Jana GAJOWNICZKA w 5 m-cy po śmierci
Piątek 12 stycznia  630+ Stanisława JÓŹWIAKA w 2 r. śm.
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 12)
700+ ks. ….
1800+ Stanisławę i Wacława DZIWISZKÓW
Sobota 13 stycznia  630+ Przemysława KOSICKIEGO
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 13)
1800Int. wynagradzająca

Niedziela Chrztu Pańskiego  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz-błag. w 70 rocz. urodzin Władysławy z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla jubilatki, dzieci i całej rodziny;
  • W int. dzieci z róży różańcowej św. Pawła;
  • O Boże bł. dla Sebastiana w 40 rocz. urodzin;
  • O łaskę zdrowia dla Marii;

+ Krzysztofa WARDĘ w 2 r.śm.

+ Feliksę, Wacława i c.r. JESIOTRÓW;

+ Wiesławę i Włodzimierza KONSTANTYN i c.r. KONSTANTYNÓW;

+ Elżbietę JAKUBASZEK w 2 r. śm.

+ Tadeusza CIARĘ w 3 r. śm.

+ Barbarę JESIOTR w 1 r. śm., Jerzego JESIOTRA w 36 r. śm.

+ Henrykę KĘDZIOREK

+ Halinę ADAMCZYK w 11 r. śm.


INTENCJE MSZALNE, OKRES NARODZENIA PAŃSKIEGO

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 31 grudnia Niedziela Świętej Rodziny    700+ Eugeniusza PRZYBYSZA w m-c po pogrzebie
830+ Bolesława JESIOTRA (int. od Agnieszki i Roberta Jesiotrów)
1000Zbiorowa
1130+ Mieczysława ROSŁAŃCA
1300Za parafian
1800+ Pawła LASECKIEGO w 35 r. śm. i Genowefę BĄK
Poniedziałek 1 stycznia UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZ. MARYI700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 1)
830+ Mieczysława  i Anielę SZEREMETÓW
1000O Boże bł., opiekę MB i św. Józefa dla całej rodziny Haliny i Zbigniewa
1130+ Barbarę, Leokadię, Kazimierza i rodziców Władysława i Mariannę
1300+ Mieczysława, Franciszka, Felicję, Kazimierza i Michała
1800+ Adama PAŁYSĘ w 8 r. śm.
Wtorek 2 stycznia św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu 630+ Andrzeja JOBDĘ w m-c po pogrzebie
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 2)
700+ Andrzeja CAŁĘ w m-c po pogrzebie
1800+ Janinę, Helenę i Józefa
Środa 3 stycznia  630+ Mieczysława ZADROŻNEGO, i c.r. ZADROŻNYCH, SZCZEPAŃSKICH i LEWANDOWSKICH
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 3)
1800Nowenna
Czwartek 4 stycznia  630+ Romana ŻURAWSKIEGO w m-c po pogrzebie
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 4)
1800+ Alicję RADZIKOWSKĄ
Piątek 5 stycznia  630+ Janinę MIĘSAK
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 5)
1700+ Janinę BRYŃCZAK w 20 r. śm.
1800+ Wiesława TKACZYKA w 3 r. śm.
Sobota 6 stycznia UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO700Za parafian
700+ Grzegorza ŁADNOWSKIEGO (gr. 6)
830+ Kazimierza, Genowefę LACHÓW, Janinę, Mieczysława i Krzysztofa JANISZEWSKICH
1000+ Piotra SALAMOŃCZYKA w 11 r. śm.
1130O Boże bł. i opiekę MB w rocznicę ślubu
1300 
1800+ Zbigniewa GŁOWACKIEGO w 1 r. śm. i Mariannę Janinę GŁOWACKĄ

Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O święte powołania do małżeństwa i rodziny oraz o świętość rodzin;
  • O potrzebne łaski dla Damiana w 40 rocz. urodzin;
  • O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Urszuli;

INTENCJE MSZALNE, OKTAWA BOŻEGO NARODZENIA

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 24 grudnia 4 Niedziela Adwentu    700+ Ryszarda GAJOWNIKA w 5 r. śm., Michała, Stanisławę i c.r. KOCISZEWSKICH
830+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 28)
1000Zbiorowa
1130+ Adama PRZYBYSZEWSKIEGO, Jana, Rozalię, Szymona, Jana, Katarzynę, Jana, Józefę i c.r. PIĘTKÓW
1300O Boże bł. i opiekę MB dla Barbary i Mariana SZARKÓW w 45 rocz. ślubu
Poniedziałek 25 grudnia UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO0000PASTERKA – w int. parafian
830+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 29)
830+ Mariusza SOKOŁA w 2 r. śm. i dwczc
1000Int. dziękcz-błag. w 51 rocz. ślubu Tadeusza i Grażyny LITWINIAKÓW
1130O Boże bł. dla Moniki i Grzegorza w 11 rocz. ślubu i o opiekę MB dla ich dzieci
1300Int. dziękcz. w 60 rocz. ślubu Aliny i Zbigniewa KŁÓSKÓW
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Marioli i Erwina KOZŁOWSKICH w 24 rocz. ślubu
Wtorek 26 grudnia Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika700+ Bolesława JESIOTRA
830W 56 rocz. ślubu Wandy i Jana z prośbą o łaskę zdrowia i dalsze Boże bł. dla całej rodziny
1000+ Adama SAWALICHA i c.r. SAWALICHÓW i BACIŃSKICH
1130+ Zdzisława JABŁOŃSKIEGO w 29 r. śm., Michalinę i Tomasza CICHECKICH i zm. z rodzin
1300+ Szczepana, Helenę, Jerzego ŚWITKÓW
1800+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 30)
Środa 27 grudnia Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty700+ Teresę ZAREMBĘ w m-c po pogrzebie
700+ Jadwigę SZLENDAK w 4 r. śm.
1800Nowenna
Czwartek 28 grudnia Święto Świętych Młodzianków, Męczenników700+ Barbarę JANKOWSKĄ w 2 m-ce po pogrzebie
700+ Barbarę CELEJ
1800+ Janinę i Jana WIŚNIOCHÓW, Stanisława i Tadeusza KURKÓW
Piątek 29 grudnia Piąty dzień oktawy Bożego Narodzenia700O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Grzegorza w rocznicę urodzin
700+ Ewę KONOPCZYŃSKĄ – SKWARĘ w m-c po pogrzebie
1800+ Janinę i Jana WIŚNIOCHÓW, Stanisława i Tadeusza KURKÓW
Sobota 30 grudnia Szósty dzień oktawy Bożego Narodzenia700+ Genowefę w 22 r. śm. i Andrzeja KAMOLÓW, dziadków i Marię MATRACKĄ
700+ Zdzisława PACHULSKIEGO w 3 r. śm.
700+ Eugeniusza WALICKIEGO, Eugeniusza GŁASZCZKĘ
1800+ Kazimierza LESIUKA, c.r. LESIUKÓW i KONICKICH

4 Niedziela Adwentu  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i dary Ducha Św. dla syna Iwona (m) z okazji rocznicy chrztu św.;

+ Jadwigę, Czesława, Bolesława, Janusza i Cezariusza STAŃCZYKÓW;

+ Małgorzatę JAKÓBCZAK, Franciszka, Mariannę SZULBORSKICH, Aleksandra, Hannę MARKOWSKICH, Józefę LUBERDĘ;


INTENCJE MSZALNE, III TYDZIEŃ ADWENTU

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 17 grudnia 3 Niedziela Adwentu Gaudete  700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 21)
700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 28)
830+ Bolesława SZYMAŃCZAKA w 17 r. śm.
1000Zbiorowa
1130+ Stanisława ROGULSKIEGO w 8 r. śm., c.r. KURKÓW i ROGULSKICH
1300Za parafian
1800+ Wiesława GÓRSKIEGO, jego rodziców, c.r. CAŁKÓW, Kazimierę, Tadeusza, Adama, Krystynę
2000+ Jarosława JASTRZĘBSKIEGO w 15 r. śm., c.r. JASTRZĘBSKICH
Poniedziałek 18 grudnia  645+ Jana WESOŁOWSKIEGO, c.r. SADŁOWSKICH, WESOŁOWSKICH, MILEWSKICH
645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 29)
1000Za parafian
1800+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 22)
2000+ Tadeusza JAKUBASZKA
Wtorek 19 grudnia  645+ Waleriana KUDLAKA w 15 r. śm. i Genowefę
645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 30)
645+ ks. Dariusza WALICKIEGO
1000+ Tomasza DĄBAŁĘ
1800Zbiorowa do św. Józefa
2000+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 23)
Środa 20 grudnia  645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 24)
645+ Janinę MIĘSAK w m-c po pogrzebie
645O Boże bł. i opiekę MB dla Bartosza w 1 rocz. urodzin
1800Nowenna
Czwartek 21 grudnia  645+ Mariannę WAŚLICKĄ
645+ Zbigniewa SZEREMETĘ w 2 r. śm.
645+ Helenę TRAJDĘ w m-c po pogrzebie
1800+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 25)
Piątek 22 grudnia  645+ Stanisławę i Stanisława MARCZUKÓW, Ludwikę i Władysława MIŚTALÓW 
645+ Edwarda JANKOWSKIEGO w m-c po pogrzebie
645+ Stanisława GOŁĘBIOWSKIEGO w m-c po pogrzebie
1800+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 26)
Sobota 23 grudnia  645+ Romana i Grzegorza MĄDRYCH i zmarłych z rodziny
645+ Czesławę IWIŃSKĄ w m-c po pogrzebie
645+ Kazimierza i Adama LABARZEWSKICH, c.r. ZYCHÓW
1800+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 27)

3 Niedziela Adwentu Gaudete  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz. za dar życia i zdrowia Stefana w 5 rocz. urodzin;
  • Int. dziękcz. w 30 rocz. ślubu Beaty i Marka GUTKOWSKICH;
  • O Boże bł. i opiekę MB dla Piotra w 2 rocz. urodzin;

+ Krzysztofa, Danutę, Edwarda i Piotra KOWALCZYKÓW;

+ Justynę w 26 r. śm., jej rodziców, dziadków i zmarłych z rodziny;

+ Jadwigę WALENDĘ w 20 r. śm.

+ Krzysztofa BARWAŃCA, jego rodziców i teściów;

+ Aleksandrę i Henryka KOCZYKÓW, Tadeusza SZYDŁAKA i zmarłych z rodziny;

+ Anielę i Ludwika KLUSKÓW;


INTENCJE MSZALNE, II TYDZIEŃ ADWENTU

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 10 grudnia 2 Niedziela Adwentu  700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 14)
700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 21)
830+ Zbigniewa GALASA w 2 r. śm.
1000Zbiorowa
1130+ Marię GUZIEWSKĄ, jej rodziców i teściów
1300O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandry SOBCZYK w 18 rocz. urodzin
1800+ Ryszarda GRZEWKĘ
2000O powrót na drogę Bożą dla syna Kacpra. O opiekę MB i potrzebne łaski dla ks. Bartosza
Poniedziałek 11 grudnia  645Za parafian
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 15)
645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 22)
1800+ ks. Michała PACHOLCZYKA
Wtorek 12 grudnia  645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 23)
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 16)
645+ Krystynę ADAMOWICZ w m-c po pogrzebie
1800+ Jana WŁODARCZYKA w 10 r. śm.
Środa 13 grudnia św. Łucji DM645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 24)
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 17)
645+ Alinę JĘDRZEJCZAK w m-c po pogrzebie
1800Nowenna
Czwartek 14 grudnia św. Jana od Krzyża645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 25)
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 18)
645O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Marysi w 8 rocz. urodzin
1800+ Tadeusza TRZASKOWSKIEGO w 6 r. śm., Janinę i Stanisława SZAŁACHÓW
Piątek 15 grudnia  645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 26)
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 19)
645+ Stefana w 18 r. śm. i Irenę GNIADZIKÓW, Kubusia MOŁOTKIEWICZA
1800O Boże bł. dla Władysława w 73 rocz. urodzin
Sobota 16 grudnia  645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 27)
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 20)
645+ Mariannę KUŹMIŃSKĄ
1800+ Krzysztofa KWASA w 1 r. śm., Zdzisława KWASA

2 Niedziela Adwentu  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

+ Mieczysława LITWINIAKA w 33 r. śm.

+ Zbigniewa PIOTROWSKIEGO

+ Andrzeja CAŁĘ

+ Mieczysława ŻOŁKA (int. od chóru Cantores Reginae Poloniae)


INTENCJE MSZALNE, I TYDZIEŃ ADWENTU

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 3 grudnia 1 Niedziela Adwentu  700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 14)
830+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 7)
1000Zbiorowa
1130+ Zofię i Stanisława BĄBIKÓW, c.r. MRÓWKÓW i JAŁOSIŃSKICH
1300Za parafian
1800+ Romana SCHMIDTA
2000+ Bolesława JESIOTRA
Poniedziałek 4 grudnia św. Barbary645+ Kazimierza WIĄCKA w 12 r. śm., Zdzisława i rodziców WIĄCKÓW
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 8)
645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 15)
1800+ Piotra SMÓŁKĘ w 12 r. śm.
Wtorek 5 grudnia  645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 16)
645+ Tadeusza PAZURĘ w m-c po pogrzebie
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 9)
1800+ Stanisława i Jana CACKO, Antoninę i Jadwigę WOŹNICÓW, Teresę i Romana SOSZKÓW, Kazimierza POPISA
Środa 6 grudnia św. Mikołaja645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 17)
645+ Jana OSICĘ i c.r. OSICÓW
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 10)
1800Nowenna
Czwartek 7 grudnia św. Ambrożego645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 18)
645+ Henrykę JAWORSKĄ w m-c po pogrzebie
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 11)
1800+ Reginę KOWALSKĄ w 5 r. śm., c.r. KOWALSKICH i LEŚNIKÓW
Piątek 8 grudnia UROCZYSTOŚĆNIEP. POCZĘCIA NMP645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 19)
645+ Marię ZADROŻNĄ i c.r. ZADROŻNYCH i PONCELEUSZÓW
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 12)
1800+ Eugenię i Zygmunta ZAKRZEWSKICH
Sobota 9 grudnia  645+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 20)
645+ Apolonię i Jana CHOMIUKÓW, c.r. CHOMIUKÓW i NIKOŃCZUKÓW
645+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 13)
1800+ Leokadię DANILUK

1 Niedziela Adwentu  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB dla Barbary GAWRON i Barbary ODOLAK z okazji imienin;
  • [w int. Panu Bogu wiadomej?]

+ Władysławę ZAKRZEWSKĄ w 2 r. śm.

+ Ryszarda LEWIŃSKIEGO

+ Stanisławę CHLEBICKĄ w 10 r. śm. i zmarłych z rodziny;


INTENCJE MSZALNE, XXXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJAW
NIEDZIELA 26 listopada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 7)
830+ Stefanię i Józefa FIRLĄGÓW, Kazimierę i Wacława BACIŃSKICH i zmarłych z rodz.
1000Zbiorowa
1130+ Wiesława, Katarzynę, Jana, Mariana MARTONÓW, Sławomirę i Renatę FRONC
1300Za parafian
1800Msza listopadowa7
2000+ Mirosława ROSŁAŃCA w 2 r. śm.
Poniedziałek 27 listopada  700+ Jana LEŚKIEWICZA w 23 r. śm. i zmarłych z rodziny
700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 1)
700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 8)
1800Msza listopadowa8
Wtorek 28 listopada  700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 9)
700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 2)
1800Msza listopadowa9
Środa 29 listopada  700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 10)
700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 3)
1800Msza listopadowa10
Czwartek 30 listopada Święto św. Andrzeja Ap.700+ Andrzeja WESOŁOWSKIEGO
700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 4)
700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 11)
1800Msza listopadowa11
Piątek 1 grudnia  700+ Kubusia MOŁOTKIEWICZA w 8 r. śm.
700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 5)
700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 12)
1700W 17 rocz. urodzin Oskara BANACHA i w 22 rocz. urodzin Marwina o Boże bł. i opiekę MB
1800+ Edwarda SAMSELA w 2 r. śm., Zofię i Aleksandra BAKUŁÓW, Franciszka, Annę i Adolfę (f) SAMSEL
Sobota 2 grudnia  700W int. Żywego Różańca
700+ Ewę HASIUK – KNOCHE (gr. 6)
700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 13)
1800+ Mariannę SALAMOŃCZYK w 2 r. śm.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

+ Elżbietę WOŹNICĘ, dziadków WOŹNICÓW, pradziadków GRABARZY, rodziców, Bronisławę, jej męża, Mieczysława;

+ Zdzisława ŚWIĘTOCHOWSKIEGO

+ Tadeusza PAZURA

+ Annę i Ewę

+ Edwarda KOWALCZYKA w 5 r. śm., Danutę, Krzysztofa i Piotra;


INTENCJE MSZALNE, XXXIII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJAW
NIEDZIELA 19 listopada 33 Niedziela zwykła  700+ Henryka GŁÓWKĘ w 3 r. śm., Janinę, Bolesława i Andrzeja WYGLĄDAŁÓW
830+ Mariannę w 36 r. śm. i Bronisława WITANÓW
1000Zbiorowa
1130+ Mariannę CICHECKĄ w 6 r. śm.
1300Za parafian
1800Msza listopadowa11
2000+ Mariannę SZUBIŃSKĄ w 3 r. śm.
Poniedziałek 20 listopada św. Rafała Kalinowskiego700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 1)
700+ Genowefę i Zygmunta LEŚKIEWICZÓW
1800Msza listopadowa1
Wtorek 21 listopada Ofiarowanie NMP700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 2)
700O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Pawła dla róży różańcowej pw. św. Pawła
1800Msza listopadowa2
Środa 22 listopada św. Cecylii DM700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 3)
700+ Ludwikę SZYMAŃSKĄ
1800Msza listopadowa3
Czwartek 23 listopada  700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 4)
700+ Jana WOŹNIAKA, Helenę GÓŹDŹ i dwczc
1800Msza listopadowa4
Piątek 24 listopada  św. Andrzeja Dung-Lac i tow.700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 5)
700+ Janinę STANASZEK
1800Msza listopadowa5
Sobota 25 listopada  700+ Barbarę DZIĘCIOŁOWSKĄ (gr. 6)
700+ Katarzynę, Piotra i c.r. KOZŁOWSKICH
1800Msza listopadowa6

33 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz- błag. W 16 rocz. ślubu Katarzyny i Dominika z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla jubilatów i ich dzieci; 

+ Andrzeja CZERWIŃSKIEGO w 2 r. śm.

+ Piotra BIEŃKOWSKIEGO w 6 r. śm.


INTENCJE MSZALNE, XXXII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJAW
NIEDZIELA 12 listopada 32 Niedziela zwykła  700+ Krystynę MAZUR (gr. 25)
700+ Artura GADOMSKIEGO w 18 r. śm.
830+ Felicję, Aleksandra, Radosława ZIELIŃSKICH
1000Zbiorowa
1130+ Feliksę i Franciszka DANIELEWSKICH
1300Za parafian
1800Msza listopadowa4
2000O Boże bł. i opiekę MB dla Laury i Jasia w 3 rocz. urodzin
Poniedziałek 13 listopada śwśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna700+ Jarosława ZAJĄCA
700+ Alicję RADZIKOWSKĄ w m-c po pogrzebie
700+ Krystynę MAZUR (gr. 26)
1800Msza listopadowa5
1800Int. wynagradzająca
Wtorek 14 listopada  700+ Mariannę JARZYNĘ w 14 r. śm.
700+ Krystynę MAZUR (gr. 27)
700+ Janinę w 5 r. śm., Urszulę, Józefa, Janusza MAZKÓW, Ludwika BIEŃKOWSKIEGO, Michała WOLFFA
1800Msza listopadowa6
Środa 15 listopada  700+ Irenę i Pawła KARYCÓW
700+ Marię CHUDEK
700+ Krystynę MAZUR (gr. 28)
1800Msza listopadowa7
Czwartek 16 listopada MB Ostrobramskiej700+ Krystynę MAZUR (gr. 29)
700O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Michała, Pauliny i Szymona
700+ Michalinę KONIECZNĄ
1800Msza listopadowa8
Piątek 17 listopada  św. Elżbiety Węgierskiej700+ Krystynę MAZUR (gr. 30)
700+ Barbarę STOCKĄ
700+ Zofię, Zygmunta, Grzegorza ŁASISZÓW
1800Msza listopadowa9
Sobota 18 listopada bł. Karoliny Kózkówny DM700+ Hannę KAFTAŃSKĄ
700+ Kazimierę KARBOWSKĄ
1000+ Janinę WIŚNIOCH
1800Msza listopadowa10

32 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz. w 92 rocz. urodzin Krystyny WILCZYŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB;
  • W int. Heleny w 4 rocz. urodzin i Wojciecha w 2 rocz. urodzin z prośbą o wszelkie potrzebne łaski i opiekę MB;

+ Stanisława DĘBOWSKIEGO w 2 r. śm.

+ Krzysztofa CZUB w 4 r. śm.

+ rodziców Mariannę i Stanisława KLIMCZAKÓW, Teresę, Stefana, Irenę i Jarosława;

+ Czesławę, Franciszka, Stanisława i Tadeusza KUROWSKICH;

+ Zofię CIARĘ w 6 r. śm.

+ Józefa PIĘTKĘ w 9 r. śm. i c.r. PIĘTKÓW;

+ Kazimierza, Stanisławę, Wincentego i c.r. WOJDÓW, Janinę, Kazimierza i c.r. SĘKÓW i OBCZYŃSKICH;

+ Jerzego GAWRYSIA i Grzegorza MRÓWKĘ;


INTENCJE MSZALNE, XXXI TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJAW
NIEDZIELA 5 listopada 31 Niedziela zwykła  700+ Krystynę MAZUR (gr. 18) 
700 + Krzysztofa CICHOCKIEGO w 26 r. śm. 
830+ Józefa, Mariannę KONOWROCKICH i zmarłych z rodziny 
1000Zbiorowa 
1130+ Czesława i Lucynę NAWROCKICH 
1300Za parafian 
1800Msza listopadowa 
2000+ Mariannę MARCINIAK 
Poniedziałek 6 listopada  700+ Annę TRZPIL 
700+ Krystynę MAZUR (gr. 19) 
700+ Jarosława ZAJĄCA 
1800Msza listopadowa 
Wtorek 7 listopada  700+ Annę TRZPIL 
700+ Krystynę MAZUR (gr. 20) 
700+ Jarosława ZAJĄCA 
1800Msza listopadowa 
Środa 8 listopada  700+ Annę TRZPIL 
700+ Krystynę MAZUR (gr. 21) 
700+ Jarosława ZAJĄCA 
1800Msza listopadowa 
Czwartek 9 listopada Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej700+ Jarosława ZAJĄCA 
700+ Zdzisława, Mieczysława IWIŃSKICH, c.r. GRABOWSKICH 
700+ Krystynę MAZUR (gr. 22) 
1800Msza listopadowa 
Piątek 10 listopada  św. Leona Wielkiego700+ Kazimierza POPISA, Teresę i Romana SOSZKÓW 
700+ Marcina ŁOSIA 
700+ Krystynę MAZUR (gr. 23) 
1800Msza listopadowa 
Sobota 11 listopada św. Marcina z Tours700+ Krystynę MAZUR (gr. 24) 
700+ Mieczysława ZGUTKĘ (po pogrzebie) 
1000+ Jadwigę i Henryka SOLARCZYKÓW i rodziców z obu stron 
1800Msza listopadowa 
1800O Boże bł. dla ks. Marcina z okazji imienin 

31 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz. w 1 rocz. ślubu Marty i Michała, w 2 rocz. ślubu Dominiki i Michała i w 1 rocz. urodzin Rysia;
  • W 9 rocz. urodzin Piotra WASĄŻNIKA o opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski;
  • Z okazji urodzin Ewy o Boże bł, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski;

+ Ignacego i Helenę GRABOWSKICH;

+ Ryszarda ŻURAWSKIEGO w 3 r. śm.

+ Wita LASKUSA w 3 r. śm., Marka ZAWADKĘ, Jadwigę i Franciszka LASKUSÓW, Leokadię i Karola STANASZKÓW;

+ Mariannę, Mateusza, Bolesława SZYMAŃCZAKÓW, Jana WŁODARCZYKA i c.r. WŁODARCZYKÓW;

+ Kazimierza w 1 r. śm. i Romana w 37 r. śm. ROGOWSKICH;

+ Karolinę, Wacława, Zdzisława STANASZKÓW, Irenę OSIAK;

+ Barbarę, Hieronima, Wojciecha STOCKICH;

+ Krystynę, Magdalenę, Józefa, Józefę, Mirosława, Stanisława i c.r. SALAMOŃCZYKÓW;


INTENCJE MSZALNE, XXIX TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 29 października 30 Niedziela zwykła  700+ Jana BRZOSTA (gr. 28)
700+ Janinę KOŁAKOWSKĄ w 6 r. śm.
830+ Tadeusza ROGOWSKIEGO w 12 r. śm.
830+ Krystynę MAZUR (gr. 11)
1000Zbiorowa
1130W 50 rocz. ślubu Zofii i Stanisława z prośbą o Boże bł. dla jubilatów, dzieci i wnuków
1300Za parafian
1800+ Sabinę KAMIŃSKĄ w 15 r. śm.
2000+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 29)
2000W int. Kingi w 25 rocz. urodzin jako podziękowanie za otrzymane łaski, dar życia z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie i opiekę patronki św. Kingi. O zdrowie dla jej rodziny i bliskich.
Poniedziałek 30 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 30)
700+ Krystynę MAZUR (gr. 12)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 29)
1800+ Jarosława ZAJĄCA
Wtorek 31 października  700+ Krystynę MAZUR (gr. 13)
700O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Grażyny w rocz. ur. i jej rodziny
700+ Jana BRZOSTA (gr. 30)
1800+ Michała WOLFFA w 17 r. śm.
Środa 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH700+ Krystynę MAZUR (gr. 14)
700+ Kazimierza i Genowefę LACHÓW, Józefa i Halinę ŻOŁĄDKÓW, Janinę, Mieczysława i Krzysztofa JANISZEWSKICH
830+ Józefa STOCKIEGO, c.r. KONICZUKÓW, MASEŁKÓW i BEDNARUKÓW
1000+ Andrzeja, Filomenę i Wacława KUROWSKICH, Feliksę i Aleksandra KWIATKOWSKICH
1130+ c.r. BOGUSZÓW, KRZEMIŃSKICH, SOKOŁÓW, MARKOWSKICH
1800Msza listopadowa
Czwartek 2 listopada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH700+ Annę TRZPIL
700+ Krystynę MAZUR (gr. 15)
1000Zbiorowa → książka
1800Msza listopadowa
1800+ Zbigniewa HUTNIKA w 10 r. śm.
Piątek 3 listopada  700O Boże bł. dla ks. Proboszcza w dniu imienin
700+ Krystynę MAZUR (gr. 16)
1700O Boże bł. dla rodziny TRZPIL
1800Msza listopadowa  
Sobota 4 listopada św. Karola Boromeusza700W int. Żywego Różańca
700+ Krystynę MAZUR (gr. 17)
700+ Annę TRZPIL
1800Msza listopadowa

30 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz. w rocznicę urodzin Jadwigi NOWAK z prośbą o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata życia;
  • W int. Jacka KUBY w 60 rocz. urodzin z prośbą o Boże bł i opiekę MB;

+ Ryszarda KUPCA, Marię, Franciszka, Albinę, Ryszarda, Helenę HOLIKÓW;

+ Stanisława i Janinę SOKOŁÓW;

+ Wacławę i Arkadiusza SZWEDOWSKICH;

+ Jadwigę i Zygmunta WIŚNIEWSKICH w 3 r. śm., c.r. WIŚNIEWSKICH, KORABÓW i NOWAKÓW;

+ Stanisława KOŹMIŃSKIEGO;

+ Eugeniusza BAKUŁĘ w 20 r. śm.;

+ Stanisława PIETRYKĘ w 15 r. śm., Janinę i Franciszkę RAGUS;

+ Renatę WŁODARCZYK w 30 r. śm.;

+ Hannę KURASIK w 1 r. śm.;

+ Tadeusza BORUCA w 7 r. śm., Zofię, Edwarda BORUCÓW, Stanisławę i Polikarpa GROMKÓW;


INTENCJE MSZALNE, XXIX TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 22 października 29 Niedziela zwykła  700+ Krystynę MAZUR (gr. 4)
700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 22)
830+ Jana BRZOSTA (gr. 21)
830+ Wiesławę KONSTANTYN w 4 r. śm. i Włodzimierza KONSTANTYNA
1000Zbiorowa
1130+ Józefa BELKĘ, Zofię i Henryka SOSNOWSKICH
1300Int. dziękcz. z okazji 18 urodzin Pawła z prośbą o zdrowie, błog. Boże, dary DŚ i wszelkie potrzebne łaski
1800+ Stefana DRĘŻEK
2000+ Stanisławę WITKOWSKĄ
Poniedziałek 23 października  700+ Krystynę MAZUR (gr. 5)
700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 23)
1800+ Jana BRZOSTA (gr. 22)
1800W int. Marcina z okazji 30 rocz. urodzin z prośbą o Boże bł i opiekę MB
Wtorek 24 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 24)
700+ Krystynę MAZUR (gr. 6)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 23)
1800+ Feliksę w 23 r. śm., Kazimierza WOJDASIEWICZA w 41 r. śm. i c.r. WOJDASIEWICZÓW
Środa 25 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 25)
700+ Krystynę MAZUR (gr. 7)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 24)
1800Nowenna → książka
Czwartek 26 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 20)
700+ Krystynę MAZUR (gr. 8)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 25)
1800+ Teresę w 8 r. śm., Franciszka, Genowefę, Szczepana, Witolda JESIOTRÓW, Stanisława i Feliksę JAŁOCHÓW, Helenę
Piątek 27 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 27)
700+ Krystynę MAZUR (gr. 9)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 26)
1800+ Witolda ROGALĘ w 33 r. śm.
Sobota 28 października Święto św.św. Ap. Szymona i JudyTadeusza700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 28)
700+ Krystynę MAZUR (gr. 10)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 27)
1800+ Tadeusza BOBISZA, jego rodziców Wiktorię i Aleksandra, rodzeństwo Jadwigę, Zygmunta, Stanisława i Szczepana

29 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

+ Mieczysława ROSŁAŃCA w 1 r. śm.

+ Alicję RADZIKOWSKĄ (int. od rodz. Burczyńskich)

+ Rafała BOGDALSKIEGO, Sabinę, Pawła i Tadeusza URBAŃSKICH

+ Eugeniusza KUŚNIKA w 7 r. śm.

+ zmarłych dziadków PAWŁOWSKICH, KOŚMICKICH, HOLIKÓW i ROCZNIAKÓW

+ Mariusza SOKOŁA


INTENCJE MSZALNE, XXVII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 8 października 27 Niedziela zwykła  700+ Zenona KOTUSA (gr. 28)
700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 8)
830+ Artura GADOMSKIEGO
1000Zbiorowa
1130+ Bożenę i Tadeusza PIOTROWSKICH i zmarłych z rodziny
1300Za parafian
1800+ Bogumiłę PIETRYKĘ w 3 r. śm.
2000+ Jana BRZOSTA (gr. 7)
2000O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Marka. O siłę do walki i uchronienie od bólu. O siłę i zdrowie dla jego rodziny i bliskich.
Poniedziałek 9 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 9)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 29)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 8)
1800+ Stanisławę WITKOWSKĄ (od rodz. Maliszewskich)
Wtorek 10 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 10)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 30)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 9)
1800+ Jerzego STĘPNIA w 12 r. śm.
Środa 11 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 11)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 10)
1800Nowenna → książka
Czwartek 12 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 12)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 11)
1800+ Jana, Mariannę, Stanisława, Romana, Ryszarda ROGULSKICH, c.r. ROGULSKICH i KURKÓW
Piątek 13 października bł. Honorata Koźmińskiego700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 13)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 12)
1800Int. wynagradzająca
1800+ ks. Dariusza WALICKIEGO
Sobota 14 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 14)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 13)
1800+ Stanisławę, Franciszka, Piotrusia i Henryka SOBCZAKÓW

27 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

+ Andrzeja KAMOLA w 5 r. śm., mamę Genowefę KAMOLĘ, dziadków i Marię MATRACKĄ;

+ Bolesława, Filomenę, Władysława i Honoratę JANCZUKÓW;

+ Bronisławę, Marię i Wiesława OSIAKÓW;

+ Natalię RYBIŃSKĄ w 1 r. śm.

+ Iwonę ANDRZEJEWSKĄ


INTENCJE MSZALNE, XXVI TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 1 października 26 Niedziela zwykła  700+ Zenona KOTUSA (gr. 21)
700+ Zbigniewa MYSIAKOWSKIEGO w 7 r. śm.
830+ Wacława i Władysławę KRZEMIŃSKICH, Stanisława i Anielę BOBERÓW i ich rodziców
1000Zbiorowa
1130+ Kazimierę i Józefa DUDZICKICH
1300Int. dziękcz. za 8 lat małżeństwa Patrycji i Cezarego DWORSKICH, za całą rodzinę z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata życia dla nich i ich dzieci Łucji i Wiktora i całej rodziny
1800+ Stanisława, Stefanię, Ryszarda WITKOWSKICH i zmarłych z rodziny. Oraz o Boże bł i opiekę MB dla Elżbiety i Bogdana w 40 rocz. ślubu i ich dzieci i wnuków
2000+ Cecylia KANIEWSKA (gr. 1)
Poniedziałek 2 października Świętych Aniołów Stróżów700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 2)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 22)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 1)
1800+ Ryszarda PIOTRKOWICZA w 41 r. śm.
Wtorek 3 października UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 3)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 23)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 2)
1800+ Kazimierza HARLAKA w 28 r. śm.
Środa 4 października św. Franciszka z Asyżu700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 4)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 24)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 3)
1800Nowenna → książka
Czwartek 5 października św. Faustyny Kowalskiej700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 5)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 25)
700+ Jana BRZOSTA (gr. 4)
1800+ Kazimierza LABARZEWSKIEGO w 2 r. śm., Adama i c.r. ZYCHÓW
Piątek 6 października  700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 6)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 26)
1700+ Jana BRZOSTA (gr. 5)
1800+ Stanisławę, Stefana i Teresę WALICKICH i zmarłych z rodziny
Sobota 7 października MB Różańcowej700W int. Żywego Różańca
700+ Jana BRZOSTA (gr. 6)
700+ Cecylię KANIEWSKĄ (gr. 7)
1800+ Zenona KOTUSA (gr. 27)
1800+ Juliannę, Józefę, Henryka, Aleksandra WALESIAKÓW, Janinę, Jana, Witolda WALENDÓW, Zofię TOMASZEWSKĄ

26 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • W int. Sylwii i Huberta – o łaskę wiary i Boże bł. w 11 rocz. ślubu;
  • O Boże bł. i opiekę MB dla Mateusza MAZURA w 18 rocz. urodzin;
  • O Boże bł. dla Lucyny i Jana w 1 rocz. ślubu;
  • Int. dziękcz. w 25 rocz. ślubu Barbary i Marka z prośbą o Boże bł i opiekę MB;
  • Int. dziękcz-błag. w 25 rocz. ślubu Beaty i Krzysztofa z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Bożą opiekę;
  • O Boże bł i opiekę MB dla Pawła z okazji urodzin;

+ c.r. GARBACZEWSKICH, MALOWANYCH, KOŚCIÓW, BIZUGÓW, Dariusza SKRZYŃSKIEGO

+ Antoniego LISA

+ Wita LASKUSA, Stefanię i Wojciecha RUDNICKICH, Feliksę i Franciszka ZYCHÓW

+ Zygmunta JAKUBOWSKIEGO

+ Danutę KOCHAŃSKĄ


INTENCJE MSZALNE, XXV TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 24 września 25 Niedziela zwykła  700+ Stanisława MASNEGO (gr. 28)
700+ Albinę KRAJEWSKĄ
830+ Annę i Tadeusza KOCZYKÓW
830+ Zenona KOTUSA (gr. 14)
1000Zbiorowa
1130+ Wincentego SZOPĘ w 25 r. śm.
1300Za parafian
1800+ Leszka WESOŁOWSKIEGO
2000+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 24)
Poniedziałek 25 września  700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 25)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 15)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 29)
1800+ Eugeniusza MIKĘ w 24 r. śm. i Eugenię MIKĘ
Wtorek 26 września  700+ Mariana, Helenę i Stanisława RUDZKICH, Alinę i jej rodziców
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 30)
700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 26)
1800+ Zenona KOTUSA (gr. 16)
1800+ Ryszarda MIKĘ w 1 r. śm.
Środa 27 września św. Wincentego a Paulo700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 27)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 17)
700+ Annę TRZPIL
1800Nowenna → książka
Czwartek 28 września św. Wacława700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 28)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 18)
700+ Annę TRZPIL
1800+ Felicję, Stefanię i Józefa SIKORÓW
Piątek 29 września Święto poświęcenia katedry warszawsko-praskiej700+ Michalinę, Michała i Ludwika WOLFFÓW, dwczc
700+ Zenona KOTUSA (gr. 19)
700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 29)
1800+ Genowefę w 19 r. śm., Franciszka, Szczepana, Witolda, Teresę, Helenę JESIOTRÓW
Sobota 30 września św. Hieronima700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 30)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 20)
700O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Zbigniewa i Elżbiety z okazji 60 rocz. urodzin
1800+ Kazimierza i Krzysztofa NIEWCZASÓW

25 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże błog. dla Michaliny w 5 rocz. urodzin;
  • Za Annę i Pawła w rocznicę ślubu oraz za ich dzieci – Macieja, Marysię i Juliana. Podziękowanie Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę MB dla całej rodziny;
  • Int. dziękcz. w 80 rocz. urodzin Elżbiety z prośbą o opiekę MB i łaskę zdrowia na dalsze lata;

+ Zenona JASTRZĘBSKIEGO w 7 r. śm., Mariannę JASTRZĘBSKĄ w 5 r. śm. i c.r. JASTRZĘBSKICH

+ Mieczysława ZADROŻNEGO w 25 r. śm. i zmarłych z rodziny

+ Teresę, Stanisława, Ryszarda i Zdzisława GĘBORYSÓW

+ Alicję RADZIKOWSKĄ (int. od sąsiadów)


INTENCJE MSZALNE, XXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 17 września 24 Niedziela zwykła  700+ Stanisława MASNEGO (gr. 21)
700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 17)
830+ Janinę, Mieczysława i Krzysztofa JANISZEWSKICH
830+ Zenona KOTUSA (gr. 7)
1000Zbiorowa
1130+ Jana MAJEWSKIEGO i c.r. MAJEWSKICH, WALICKICH i NOGALÓW
1300Int. dziękcz-błag. w 1 rocz. ur. Zuzi i 3 rocz. ur. Laury z prośbą o Boże bł.
1800+ Kazimierza JAKUBIKA w 5 r. śm.
2000+ Annę, Jana, Andrzeja i Jarosława JASTRZĘBSKICH
Poniedziałek 18 września Święto św. Stanisława Kostki700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 18)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 8)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 22)
1800+ Helenę DZIEDZIC, Bolesława, Janinę, Zdzisława, Mieczysława, Kacpra, Wiktorię i Leokadię PIĘTKÓW
Wtorek 19 września  700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 19)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 9)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 23)
1800Do św. Józefa → zbiorowa
Środa 20 września św.św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow.700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 20)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 10)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 24)
1800Nowenna → książka
Czwartek 21 września Święto św. Mateusza Ap. i Ew.700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 21)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 11)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 25)
1800+ Mateusza SZYMAŃCZAKA
Piątek 22 września700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 22)
700O Boże bł., opiekę MB i potrzebne łaski dla Wiktora w 24 rocz. urodzin
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 26)
1800+ Wandę JESIOTR w 4 r. śm.
1800+ Zenona KOTUSA (gr. 12)
Sobota 23 września św. Pio z Pietrelciny700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 23)
700+ Zenona KOTUSA (gr. 13)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 27)
1800W int. Dominiki w 40 rocz. ur. i za jej rodzinę – o Boże bł. i potrzebne łaski

24 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże błog. dla Oskara w 18 rocz. urodzin i łaskę zdrowia dla Agnieszki i Moniki;
  • Int. dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Emilii i Andrzeja z okazji 5 rocz. ślubu i dla Henia z okazji 3 rocz. urodzin;
  • O łaskę zdrowia i pomyślny przebieg operacji Mirosławy;

+ Ryszarda SIKORSKIEGO

+ Tadeusza SZCZĘSNEGO w 9 r. śm.

+ Andrzeja SOCHA w 1 r. śm.

+ Sylwię i Ryszarda DĄBKOWSKICH, Zofię i Edwarda ZAGRAJKÓW, Adama ZDUNKA

+ Piotra STRZERZYSZA, Eugeniusza BIAŁKA w 7 r. śm., Barbarę i Stanisława STRZERZYSZ i zmarłych z rodziny


INTENCJE MSZALNE, XXII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 3 września 22 Niedziela zwykła  700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 3)
830+ Andrzeja FILIPIAKA w 7 r. śm.
1000Zbiorowa
1130+ Mariannę, Józefa CZAJKÓW, Genowefę, Władysława, Jana SIWIKÓW, Jana PAPISA
1300Za parafian
1800+ Genowefę i Ryszarda MOLAKÓW i zmarłych rodziców
2000+ Stanisława MASNEGO (gr. 7)
Poniedziałek 4 września  700+ Henryka JARZYNĘ w 25 r. śm.
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 8)
700O Boże bł., opiekę MB i św. Michała Arch. dla Róży różańcowej św. Rity
1800+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 4)
Wtorek 5 września  700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 5)
700O Boże bł. i opiekę MB dla Beaty i Łukasza BODALSKICH w 14 rocz. ślubu
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 9)
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Natalki i Krzysia w dniu urodzin
Środa 6 września  700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 6)
700+ Andrzeja HEJDUKA w m-c po pogrzebie
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 10)
1800Nowenna → książka
Czwartek 7 września bł. Ignacego Kłopotowskiego700+ Henryka SMÓŁKĘ w 8 r. śm. i Wiesława
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 11)
700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 7)
1800+ Reginę i Henryka WOŹNIAKÓW
Piątek 8 września Święto Narodzenia NMP700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 8)
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 12)
700+ Mariannę w 36 r. śm. i Władysława GAŁADYKÓW i ich rodziców
1800+ Stanisława SZATKOWSKIEGO w 11 r. śm.
1800O potrzebne łaski z okazji 29 rocz. urodzin Michaliny oraz o Boże bł w 1 rocz. ślubu Michaliny i Michała
Sobota 9 września  700O Boże bł. i potrzebne łaski dla Anny i Jerzego
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 13)
700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 9)
1800+ Genowefę KUDLAK w 7 r. śm. i Waleriana

22 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O pomyślny zabieg i zdrowie dla Roberta;
  • Int. dziękczynna za 6 lat małżeństwa Katarzyny i Mateusza;
  • Int. dziękczynna za dar życia Antosia w 3 rocz. urodzin;
  • Int. dziękczynna za 15 lat małżeństwa Ewy i Bogdana BABIKÓW z prośbą o dalsze Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla małżonków i ich dzieci Mileny i Mateusza;
  • O pokój i Boże bł. w rodzinie TRUSZKOWSKICH;
  • O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny i Tomasza w 7 rocz. ślubu oraz o opiekę MB dla Jana SZEREMETY w 5 rocz. urodzin;

+ Magdalenę OSADĘ w 5 r. śm. + Telesfora WALKIEWICZA w 20 r. śm., c.r. WALKIEWICZÓW, Annę i Andrzeja KOŁNIERZYKÓW


INTENCJE MSZALNE, XXI TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 27 sierpnia 21 Niedziela zwykła  700+ Kazimierza i Genowefę LACHÓW, Józefa i Halinę ŻOŁĄDKÓW, Janinę, Mieczysława i Krzysztofa JANISZEWSKICH
830+ Stanisławę i Józefa WIĄCKÓW, Kazimierza i Zdzisława
1000Zbiorowa
1130W 25 rocz. ślubu Anny i Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla jubilatów i ich dzieci
 
1800+ Krzysztofa WIŚNIEWSKIEGO w 17 r. śm., Andrzeja i Zygmunta CHRUŚCIELÓW, Irenę i Jana WIŚNIEWSKICH
2000O Boże bł. i opiekę MB dla Michała z okazji urodzin i dla całej rodziny
Poniedziałek 28 sierpnia św. Augustyna700+ Stanisława MASNEGO (gr. 1)
700+ Tomasza DĄBAŁĘ w m-c po pogrzebie
1800+ Jacka BRZEZIŃSKIEGO w 2 r. śm.
Wtorek 29 sierpnia Męczeństwo św. Jana Chrz.700+ Władysława SUBDĘ, Stefana KŁÓSKA, Janusza i Elżbietę SUBDÓW, c.r. KŁÓSKÓW i SUBDÓW
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 2)
1800+ Wacława i Mariannę WOJDÓW
Środa 30 sierpnia  700+ Janusza w 19 r. śm., Urszulę, Janinę, Józefa MAZKÓW, Ludwika BIEŃKOWSKIEGO, Michała WOLFFA
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 3)
1800Nowenna → książka
Czwartek 31 sierpnia  700+ Henryka i Mariannę SIWAK i ich dzieci
700+ Stanisława MASNEGO (gr. 4)
1800+ Stanisława STERNĘ
Piątek 1 września  700+ Michała WOLFFA, Helenę i Jana PAWŁOWSKICH, dwczc
700+ Ryszarda CYBULSKIEGO w m-c po śmierci
1800+ Stanisława MASNEGO (gr. 5)
1800+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 1)
Sobota 2 września  700W int. Żywego Różańca
700+ Wiesława KLIMKA w 2 m-ce po śmierci
700+ Teresę i Juliana OLKÓW (gr. 2)
1800+ Stanisława MASNEGO (gr. 6)

21 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • W 50 rocz. ślubu Barbary i Waldemara – o zdrowie i opiekę MB nad całą rodziną;

+ Tadeusza WASILCZYKA w 21 r. śm.

+ Genowefę i Stanisława KOZERÓW, Władysława BĄKA, Elżbietę MIŚKIEWICZ,

+ Tadeusza PYSZNIAKA w 13 r. śm.

+ Annę, Stanisława, Irenę i Jana BORAWSKICH,

+ Andrzeja w 7 r. śm. i dwczc


INTENCJE MSZALNE, XX TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 20 sierpnia 20 Niedziela zwykła  700+ Kazimierza i Krystynę PIASECKICH, Annę MALICKĄ
830+ Krzysztofa BOGUSZEWSKIEGO w 14 r. śm.
1000Zbiorowa
1130O Boże błog. dla Filipa z okazji 8 rocz. urodzin
 
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Teresy i Bronisława KLIMCZAKÓW w 55 rocz. ślubu
2000+ Zbigniewa KALINOWSKIEGO
Poniedziałek 21 sierpnia św. Piusa X700+ Zofię GRZYB (int. od synowej z rodziną)
 
1800+ Joannę, Władysława, Jerzego i Jolantę BRONOWSKICH
Wtorek 22 sierpnia NMP Królowej700+ Emilię i Edwarda KASICÓW
 
1800+ Michalinę CICHECKĄ w 1 r. śm., Tomasza i c.r. CICHECKICH, Danutę KOCHAŃSKĄ
Środa 23 sierpnia  700+ Lidię CHODAŃ
 
1800Nowenna → książka
Czwartek 24 sierpnia Święto św. Bartłomieja Ap700+ Annę Marię TRZPIL
 
1800+ Mieczysława KOCA
Piątek 25 sierpnia  700+ Annę Marię TRZPIL
700O Boże bł. i opiekę MB dla Joanny w 50 rocz. urodzin
1800Int. dziękcz-błag. do Matki Bożej w 2 rocz. urodzin Marysi z prośbą o Boże bł., opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski
Sobota 26 sierpnia UROCZYSTOŚĆ MB CZĘST.700O zdrowie, Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Izabeli w 24 rocz. urodzin
 
1800Int. dziękczynna w 1 rocz. ślubu Katarzyny i Roberta OLESIŃSKICH

20 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże błog. i opiekę MB dla Eugeniusza KAMOLI z okazji 90 rocz. urodzin

INTENCJE MSZALNE, XIX TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 13 sierpnia 19 Niedziela zwykła  700+ Mariannę ŚWINCZAK w 4 r. śm.
830+ Zofię, Aleksandra, Grzegorza, Romana MĄDRYCH, Kazimierę i Tadeusza KUĆMÓW
1000Zbiorowa
1130+ Jana, Zofię, rodziców obojga i Andrzeja
 
1800Int. wynagradzająca
2000O Boże bł. i zdrowie dla Marka z okazji 70 rocz. urodzin
Poniedziałek 14 sierpnia św. Maksymiliana Marii Kolbego700O zdrowie i Boże bł. dla Anny w rocz. urodzin
 
1800+ Eugeniusza BĄKA w 7 r. śm.
Wtorek 15 sierpnia UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘ- CIA NMP700+ Halinę GALAS w 21 r. śm. i Jana GALASA w 32 r. śm.
830+ Mariannę i Wacława TRZASKOWSKICH, Józefę, Bronisława i Piotra BUGAŁÓW, s. Annę MARCZAK
1000+ Irenę SOBOL w 32 r. śm., Mariannę SZELĄG w 18 r. śm.
1130+ Urszulę ANDRZEJEWSKĄ w 7 r. śm., Jadwigę ZASTĘPIŃSKĄ
1800+ Stefanię, Tadeusza REMBKOWSKICH, Marię HEREC
Środa 16 sierpnia  700+ ks. Zbigniewa PORZEZIŃSKIEGO w 7 r. śm.
700+ Elżbietę RZEPECKĄ w m-c po pogrzebie
1800Nowenna → książka
Czwartek 17 sierpnia św. Jacka700+ Stanisława BARSZCZEWSKIEGO
 
1800+ Annę ŚWITEK, Jana ANISZEWSKIEGO, Aleksandrę SOBIECKĄ, siostry Noelę i Mariettę
Piątek 18 sierpnia  700O znalezienie drogi do Boga i dobrych ludzi otaczających Maksa oraz o Boże bł.
 
1800+ Mariannę SZYMAŃCZAK w 2 r. śm.
Sobota 19 sierpnia  700+ Wiesława KLIMKA
 
1800Zbiorowa do św. Józefa

19 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękczynna w 1 rocz. ślubu Magdy i Kacpra; 

+ Bolesława, Helenę i Jana ZIELIŃSKICH;


INTENCJE MSZALNE, XVIII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 6 sierpnia ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO  700+ Stanisława i Juliannę KAPISZÓW, Marka i Mariannę WIĘSIKÓW
830+ Piotra GAWROŃSKIEGO w 7 r. śm.
1000Zbiorowa
1130+ Pelagię WALCZYK w 17 r. śm., Teodora WALCZYKA, Paulinę i Józefa MICHALSKICH
 
1800+ Wojciecha i Antoninę PIELAKÓW, Kazimierza PIELAKA w 5 r. śm.
2000+ Annę Marię TRZPIL (int. od Ewy Łoszajć)
Poniedziałek 7 sierpnia  700+ Zofię i Jana KASICÓW, Julię STEC
700+ Henryka, Michała i Aleksandrę STOPCZYŃSKICH, Stanisławę, Genowefę i Wita KĄKOLÓW
1800 
Wtorek 8 sierpnia św. Dominika700O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Marysi w 20 rocz. urodzin
 
1800+ Małgorzatę SMÓŁKĘ w rocz. śm.
Środa 9 sierpnia Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, DM700+ Adama CZAJKĘ w m-c po pogrzebie
 
1800Nowenna → książka
Czwartek 10 sierpnia Święto św. Wawrzyńca700+ Feliksę i Michała WIŚNIEWSKICH
700O Boże bł. i opiekę MB dla Wojciecha w 18 rocz. urodzin
1800+ Tadeusza SOBCZAKA w rocz. śm.
Piątek 11 sierpnia św. Klary700+ Stanisława NAKONIECZNEGO w m-c po pogrzebie
 
1800+ Piotra KSIĄŻKA w 1 r. śm.
Sobota 12 sierpnia  700O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Mateusza w dniu urodzin
 
1800Za Kingę i Marcina CHMIELEWSKICH w 20 rocz. ślubu oraz za Iwonę i Andrzeja BELKÓW w 30 rocz. ślubu

18 Niedziela – Przemienienie Pańskie  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB z okaji 40 rocz. ślubu dla Jolanty i Grzegorza oraz całej ich rodziny;
  • O Boże bł. i opiekę MB w 25 rocz. ślubu Kasi i Mariusza oraz o wszelkie potrzebne łaski dla ich dzieci;
  • O Boże bł. i opiekę MB dla Krzysztofa w 70 rocz. urodzin;

+ Adama CZAJKĘ

+ Wacława i Karolinę STANASZKÓW

+ Marię GUZ w 5 r. śm.

+ c.r. ZALEWSKICH, SZOPÓW, WĄDOŁOWSKICH, RUDNICKICH, LESZCZYŃSKICH i dwczc

+ Dariusza STĘPNIEWSKIEGO w 2 r. śm.

+ Ernesta SAMSELA

+ Tadeusza CZĘSTOCHOWSKIEGO w 2,5 roku po śmierci, rodziców, dziadków z obojga stron, Małgorzatę i Leopolda


INTENCJE MSZALNE, XVII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 30 lipca 17 Niedziela zwykła  700+ Mariana MAŃKOWSKIEGO (gr. 28)
830W int. Barbary i Jerzego
1000Zbiorowa
1130O Boże bł. dla członków róży różańcowej św. Rity
 
1800+ Krzysztofa WARDĘ
2000+ Zofię BRZOZOWSKĄ, c.r. BRZOZOWSKICH i GRZESZCZUKÓW
Poniedziałek 31 lipca św. Ignacego Loyoli700+ Edwarda ROGULSKIEGO w 5 r. śm.
700+ Janinę ZAPAŚNIK w m-c po pogrzebie
1800+ Mariana MAŃKOWSKIEGO (gr. 29)
Wtorek 1 sierpnia św. Alfonsa Marii Liguoriego700+ Mariana MAŃKOWSKIEGO (gr. 30)
700+ Elżbietę RZEPCZAK (int. od pracowników ZGM)
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Anny w dniu urodzin
Środa 2 sierpnia  700+ Wandę ZAJĄCZKOWSKĄ (int. od Dariusza i Ewy Łoszajć)
 
1800Nowenna → książka
Czwartek 3 sierpnia  700O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Janusza w 50 rocz. urodzin
 
1800+ Katarzynę i Tadeusza GAWRYSIÓW, Sabinę i Stanisława GOŹDZIKÓW i zmarłych z rodziny
Piątek 4 sierpnia św. Jana Marii Vianneya700O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Andrzeja
 
1800+ Stanisławę WITKOWSKĄ (int. od rodz. Zgutków)
Sobota 5 sierpnia  700W int. Żywego Różańca
 
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Beaty i Krzysztofa KOCISZEWSKICH w 27 rocz. ślubu

17 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB dla Heleny KOCZYK z okazji 70 rocz. urodzin;
  • O Boże bł. i opiekę MB dla Danuty w 80 rocz. urodzin;

+ Natalię GOŹDZIK w 3 r. śm.

+ s. Benignę RACKĄ w 1 r. śm.

+ Józefę i Sławomira JESIOTRÓW w 17 r. śm., c.r. JESIOTRÓW, MARCZAKÓW, BURKOWSKICH oraz za dusze w czyśćcu cierpiące;


INTENCJE MSZALNE, XII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 25 czerwca 12 Niedziela zwykła  700+ Wandę, Stanisława, Władysławę, Kazimierza, Ryszarda, Bolesława GRABOWSKICH, Leokadię i Franciszka PARYPIŃSKICH, Walerię i Adama CWALINÓW
830+ Jana WŁODARCZYKA
1000Zbiorowa
1130+ Jana PRZYBYSZEWSKIEGO, Adama, Stanisławę, Andrzeja, Krzysztofa, Jana, Józefę i c.r. PIĘTKÓW
1300O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Haliny i Grzegorza TYWONEK w 40 rocz. ślubu oraz Mateusza i Magdaleny TYWONEK w 1 rocz. ślubu
1800+ Czesława WASĄŻNIKA w 8 r. śm., Józefa PIĘTKĘ i c.r. WASĄŻNIKÓW
2000+ Sabinę, Adama, Halinę i c.r. BARTNIKÓW i JEDYNAKÓW
Poniedziałek 26 czerwca  700Za parafian
 
1800+ Feliksa KASPRZAKA w 18 r. śm.
Wtorek 27 czerwca  700+ Annę MOŻEJKO w 31 r. śm., Adolfa, Stanisława i Lucjana
 
1800+ Janinę, Piotra, Teresę TKACZYKÓW
Środa 28 czerwca św. Ireneusza BM700+ Barbarę i Klementa GIBSONÓW
 
1800Nowenna → książka
Czwartek 29 czerwca UROCZYSTOŚĆ ŚW. AP. PIOTRA I PAWŁA700+ Pawła LASOCKIEGO i Jana BĄKA
 
1800+ Piotra SALAMOŃCZYKA (w dniu imienin), Stanisławę i Kazimierza JAKUBIKÓW, Krystynę SIWIOREK, Alinę WĄŻ
Piątek 30 czerwca  700+ Felicję w 25 r. śm., Franciszka, Kazimierza, Michała i Mieczysława
 
1800O Boże bł. i opiekę NMP dla Iwony i Tomasza GŁASZCZKÓW w 33 rocz. ślubu
Sobota 1 lipca  700W int. Żywego Różańca
 
1800+ Mateusza SZYMAŃCZAKA w 4 r. śm.

12 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz-błag. w 59 rocz. ślubu Natalii i Stanisława oraz z okazji imienin i urodzin Pawła z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski;

+ Pawła SEROCZYŃSKIEGO, jego rodziców i Przemysława

+ Janinę i Józefa ZAWADÓW

+ Janinę SMÓŁKĘ i Jana SZOSTAKA

+ Jana WALIŁKO

+ Leokadię DANILUK

+ Wandę CIUPIŃSKĄ

+ Wandę ZAJĄCZKOWSKĄ (int. od sąsiadów z bloku)

+ Halinę, Jana, Wiesławę, Andrzeja MAKOSÓW, Antoninę i Antoniego PIĘTKÓW

+ Jarosława ZAJĄCA

+ Jana, Gabrielę i Krzysztofa

+ Aleksandrę TOBOLSKĄ


INTENCJE MSZALNE, XI TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 18 czerwca 11 Niedziela zwykła  700+ Kazimierza i Genowefę LACHÓW, Józefa i Halinę ŻOŁĄDKÓW, Janinę, Mieczysława i Krzysztofa JANISZEWSKICH
830+ Wacława i Władysławę KRZEMIŃSKICH, Stanisława i Anielę BOBERÓW i ich rodziców
1000Zbiorowa
1130+ Piotra ANIOŁKIEWICZA w 25 r. śm., Pawła SULIKOWSKIEGO
1300Int. dziękcz. za otrzymane łaski w 50 rocz. ślubu Zofii i Jana PRZYBOROWSKICH z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla jubilatów, dzieci, wnuków i prawnuka
1800+ Jerzego OSTROWSKIEGO, Mariannę, Władysława, Rajmunda KONDEJÓW, Stanisława SKOCZYLASA, Zofię DROŻDŻ, c.r. KONDEJÓW, PÓDŁÓW i OSTROWSKICH
2000+ Stanisława WOCIECHOWSKIEGO w 13 r. śm. i Stefana
Poniedziałek 19 czerwca  700+ Stanisława STERNĘ w m-c po śmierci
 
1800Do św. Józefa → książka
Wtorek 20 czerwca  700+ Wiktorię LEŚKIEWICZ w 7 r. śm. i zmarłych z rodziny
 
1800+ Janinę i Stanisława MALESZEWSKICH, ich rodziców i rodzeństwo
Środa 21 czerwca św. Alojzego Gonzagi700+ Stefanię i Józefa SMUSÓW
700+ Jarosława ZAJĄCA (int. od koleżanek z apteki)
1800Nowenna → książka
Czwartek 22 czerwca  700Int. dziękcz. w 50 rocz. urodzin Michała z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
700O Boże bł. i opiekę MB dla Edyty i Krystiana MACHOWSKICH w 10 rocz. ślubu
1800+ Zygmunta ORZEŁOWSKIEGO
Piątek 23 czerwca  700+ Jana ORŁOWSKIEGO
 
1800+ Jana, Mariannę, Romana, Ryszarda, Stanisława ROGULSKICH, Kazimierza PIELAKA
Sobota 24 czerwca UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZ.700O Boże bł i opiekę MB dla Iwony i Łukasza BANACHÓW w 17 rocz. ślubu
 
1800+ Janinę i Piotra BRYCHÓW

11 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • Int. dziękcz. za otrzymane łaski w kolejną rocznicę ślubu Wacławy i Grzegorza z prośbą o Boże bł. na dalsze lata życia. O Boże miłosierdzie dla zmarłych rodziców i krewnych z obu stron;
  • O głęboką wiarę eucharystyczną dla wszystkich kapłanów;

+ Mirosława DĄBAŁĘ

+ Wandę ZAJĄCZKOWSKĄ (int. od rodz. Brychów)

+ Dianę, Zdzisławę, Ryszarda CHOJNOWSKICH, Helenę OKSIUTĘ

+ Franciszkę WASILEWSKĄ w 7 r. śm. i DWCZC

+ Jarosława ZAJĄCA


X TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 11 czerwca 10 Niedziela zwykła  700+ Jana ROGOWSKIEGO w 18 r. śm., jego zmarłych rodziców i synów
830O Boże bł. dla Haliny i Zbigniewa w dniu rocznicy ślubu
1000Zbiorowa
1130+ Marcelę, Tadeusza i c.r. BĄBIKÓW, JAŁOSIŃSKICH i MRÓWKÓW
1300O Boże bł. dla Beaty BODALSKIEJ z okazji rocznicy urodzin
1800+ Matyldę BALAS (gr. 28)
2000+ Mariannę CZUB w 4 r. śm.
Poniedziałek 12 czerwca  700+ Matyldę BALAS (gr. 29)
700+ Zofię GRZYB (int. od rodz. Sowińskich i Bińczyków)
1800+ Mariannę i Wacława WOJDÓW i ich rodziców
Wtorek 13 czerwca św. Antoniego z Padwy700+ Matyldę BALAS (gr. 30)
700+ Antoniego LISA
1800Int. wynagradzająca
Środa 14 czerwca bł. Michała Kozala BM700+ Annę TRZPIL w m-c po pogrzebie
700+ Stanisławę WITKOWSKĄ (int. od Henryki Lech)
1800Nowenna → książka
Czwartek 15 czerwca  700+ Wandę ZAJĄCZKOWSKĄ w m-c po pogrzebie
700+ Zofię GAWIN (int. od koleżanek z pracy)
1800+ Jadwigę BŁASZCZYK w 35 r. śm. i Stanisława BŁASZCZYKA w 29 r. śm.
Piątek 16 czerwca UROCZYSTOŚĆ NSPJ700+ Janinę GRĘDZIŃSKĄ w m-c po pogrzebie
 
1800+ Sabinę TRZPIL w 2 r. śm. i Zbigniewa
Sobota 17 czerwca Niepokalanego Serca NMP700+ Stanisławę PINDARĘ w m-c po pogrzebie
700+ Aleksandrę RUSZKOWSKĄ w 3 r. śm.
1800O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Joanny i Kamila GÓRKÓW w 5 rocz. ślubu

10 Niedziela zwykła  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla dzieci i rodziców należących do róży różańcowej św. Pawła;
  • W 40 rocz. ślubu Bernadety i Zbigniewa z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla całej rodziny;

+ Urszulę KSIĄŻEK

+ Adama PAŁYSKA w 13 r. śm., jego rodziców i Lecha PAŁYSKA

+ Alicję PUJER

+ Wandę ZAJĄCZKOWSKĄ (int. od rodz. Pijanowskich)

+ Jadwigę i Józefa PADUCHÓW

+ Mariannę, Czesława i Stanisława WITKOWSKICH

+ Irenę i Bolesława RYGLEWICZÓW

+ Stefanię w 9 r. śm. i Jana w 25 r. śm. ZADROŻNYCH oraz c.r. KOTÓW i BIERNATÓW


INTENCJE MSZALNE, IX TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 4 czerwca 9 Niedziela zwykła UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. TRÓJCY700+ Mariannę ROGULSKĄ w 14 r. śm.
830+ Jadwigę i Jana WILCZKÓW, Kazimierza i Jacka SUŚNIAKÓW
1000Zbiorowa
1130+ Honoratę Zofię GRZYB (int. od rodziny i sąsiadów)
1300+ Zofię i Józefa BRZÓSKÓW, Zdzisława OSTROCHULSKIEGO
1800+ Stanisława, Aleksandrę, Jadwigę i Wiesława KOŁTUNIAKÓW
2000+ Matyldę BALAS (gr. 21)
Poniedziałek 5 czerwca św. Bonifacego BM700+ Matyldę BALAS (gr. 22)
700+ Annę FILIPIAK w m-c po pogrzebie
700O Boże bł. i łaskę zdrowia dla synów, synowych i wnucząt ROSŁAŃCÓW
1800+ Jana ZALESKIEGO w 20 r. śm.
1800W int. Marty w 18 rocz. urodzin, w int. Janusza w 55 rocz. urodzin i w int. Piotra w 16 rocz. urodzin – o Boże bł. i opiekę MB
Wtorek 6 czerwca  700+ Matyldę BALAS (gr. 23)
700+ Mariolę SKOCZEK w m-c po pogrzebie
700+ Antoninę, Aleksandra, Jerzego OSICÓW, Helenę, Leonarda JARONIÓW, Antoninę TOMASZEWSKĄ
1800+ Romana KORABA w 1 r. śm.
Środa 7 czerwca  700+ Eugeniusza WALICKIEGO w 58 r. śm.
700+ Halinę GAJDĘ w m-c po pogrzebie
700+ Matyldę BALAS (gr. 24)
1800Nowenna → książka
Czwartek 8 czerwca BOŻE CIAŁO700+ Matyldę BALAS (gr. 25)
830+ Stanisławę i Władysława KOTÓW i c.r. KOBUSÓW
1000 
1800+ Witolda ROGALĘ, Stanisława, Jana MIKULSKICH, Jana, Zofię MIKÓW
Piątek 9 czerwca  700+ Matyldę BALAS (gr. 26)
700+ Martę WOŹNIAK w 10 r. śm.
1800+ Katarzynę MŁODZIANOWSKĄ
Sobota 10 czerwca  700+ Matyldę BALAS (gr. 27)
700+ za zmarłych z rodz. KRASIŃSKICH i ŚWIĘTOCHOWSKICH
1800+ Andrzeja WESOŁOWSKIEGO w 3 r. śm.
1800Int. dziękcz. w 30 rocz. ślubu Małgorzaty i Marka z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski

9 Niedziela zwykła Najświętszej Trójcy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • W 10 rocz. święceń kapłańskich ks. Marcina o Boże bł. w dalszej posłudze kapłańskiej, wsparcie i opiekę MB, ludzką życzliwość, obfitość darów DŚ oraz pełną ufność zawierzenia Bogu w drodze do zbawienia (int. od SNE Otwock Kresy);
  • Int. wynagradzająca NSPJ za grzechy i zniewagi popełnione w całej rodzinie z prośbą o łaskę życia wiecznego dla zmarłych;

+ Leokadię, Józefa, Edwarda, Mieczysława CYBULSKICH

+ Teresę CIECIERSKĄ w 3 r. śm.

+ Rafała BOGDALSKIEGO, Sabinę, Tadeusza i Pawła URBAŃSKICH

+ Alicję PUJER (int. od cherześnicy Justyny z rodziną)

+ Krystynę i Jana FILIPIAKÓW (in. od rodz. Wieczorkowskich)

+  Wandę ZAJĄCZKOWSKĄ (int. od sąsiadów z bloku)

+ Bronisławę PTASZYŃSKĄ w 18 r. śm.

+ Bożenę KWIATKOWSKĄ w 3 r. śm. i zmarłych z rodziny


INTENCJE MSZALNE, VIII TYDZIEŃ ZWYKŁY

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 28 maja NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW.  700+ Matyldę BALAS (gr. 14)
700+ Romana KORABA (gr. 28)
830Rocznica I Komunii Św. SP 4
1000Rocznica I Komunii Św. SP 6
1130+ Mariusza WOJCIECHOWSKIEGO w 22 r. śm. i Zdzisława
1300W int. Marii WŁODARCZYK w 1 rocz. urodzin o Boże bł. i opiekę MB
1800+ Adama PRZYBYSZEWSKIEGO, Jana, Stanisława, Janinę, Bogdana, Józefę i Jana PIĘTKÓW
2000+ Barbarę ŁUGOWSKĄ i Mariannę OCHNIO
Poniedziałek 29 maja Święto NMP Matki Kościoła700+ Romana KORABA (gr. 29)
700+ Henryka BUSZKIEWICZA w 1,5 m-ca po pogrzebie
1800+ Matyldę BALAS (gr. 15)
1800+ Ryszarda KOMINKA w 18 r. śm.
Wtorek 30 maja  700+ Matyldę BALAS (gr. 16)
700+ Bogdana ZAGRODZKIEGO w m-c po pogrzebie
700+ Honoratę GRZYB w 1,5 m-ca po pogrzebie
1800+ Romana KORABA (gr. 30)
Środa 31 maja Święto Nawiedzenia NMP700+ Matyldę BALAS (gr. 17)
700+ Wiesławę GRZEGRZÓŁKĘ w m-c po pogrzebie
700+ Stanisławę WITKOWSKĄ w 1,5 m-ca po pogrzebie
1800Nowenna → książka
Czwartek 1 czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana700+ Matyldę BALAS (gr. 18)
700+ Irenę, Franciszkę i Jana DUDÓW
1800+ Jadwigę i Wacława TOLKÓW, Marka ZIOMKA
Piątek 2 czerwca  700+ Matyldę BALAS (gr. 19)
700+ Kazimierza CAŁKĘ
1700+ Tadeusza STANASZKA w 6 r. śm., jego rodziców i brata Józefa
1800O Boże bł. w 9 rocz. ślubu Teresy i Damiana oraz o opiekę MB dla ich dzieci
Sobota 3 czerwca św. św. Karola Lwangi i Tow.700W int. Żywego Różańca
700+ Matyldę BALAS (gr. 20)
700+ Eugeniusza KRAJEWSKIEGO
1800+ Grzegorza MĄDREGO w 17 r. śm., Romana, Zofię i Aleksandra MĄDRYCH, Kazimierę i Tadeusza KUĆMÓW

7 Niedziela Wielkanocy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB

INTENCJE MSZALNE – VII TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 21 maja 7 Niedziela Wielkanocy WNIEBOWSTĄ- PIENIE PAŃSKIE  700+ Stanisława, Marcina RADZKICH, c.r. WITKOWSKICH, RADZKICH, ZAWADKÓW, PIEROGÓW
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 28)
830+ Matyldę BALAS (gr. 7)
830+ Romana KORABA (gr. 21)
1300Za parafian
1800+ Stanisława BUKATA, Halinę NOWOSIELSKĄ w 5 r. śm., c.r. NOWOSIELSKICH i BUKATÓW
2000+ Helenę w 3 r. śm. i Zenona KABULSKICH
Poniedziałek 22 maja św. Rity z Cascii700+ Romana KORABA (gr. 22)
700+ Matyldę BALAS (gr. 8)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 29)
1800+ Feliksa KASPRZAKA
1800O Boże bł., opiekę MB i św. Józefa dla p. Mariusza (int. od rodziców dzieci komunijnych)
Wtorek 23 maja  700+ Romana KORABA (gr. 23)
700+ Matyldę BALAS (gr. 9)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 30)
1800+ Mariannę, Waleriana, Krystyna (m) i Jarosława NAKONIECZNYCH
Środa 24 maja NMP Wspomożycielki Wiernych700+ Romana KORABA (gr. 24)
700+ Matyldę BALAS (gr. 10)
700+ Aleksandrę i Wincentego WICHOWSKICH
1800Nowenna → książka
Czwartek 25 maja św. Bedy Czcigodnego700+ Aleksandrę i Bogdana CICHECKICH
700+ Matyldę BALAS (gr. 11)
700+ Romana KORABA (gr. 25)
1800+ Andrzeja, Feliksę, Jana OLESZCZUKÓW
1800+ Annę TRZPIL (int. od pracowników SP 4)
Piątek 26 maja św. Filipa Neri700+ Romana KORABA (gr. 26)
700+ Matyldę BALAS (gr. 12)
700+ Stefanię, Ignacego, Wiesława CZARNECKICH i zmarłych z rodziny
1800+ Stanisława JAKUBIKA w 5 r. śm.
Sobota 27 maja św. Augustyna z Canterbury700+ Matyldę BALAS (gr. 13)
700+ Romana KORABA (gr. 27)
700+ Zofię GAWIN w m-c po pogrzebie
1800+ za zmarłych członków grupy turystyczno – motocyklowej GTM: Grzegorza KOCZYKA w 2 r. śm. i Andrzeja GNIADKA zmarłego w zeszłym miesiącu

7 Niedziela Wielkanocy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB

VI TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 14 maja 6 Niedziela Wielkanocy  700+ Romana KORABA (gr. 14)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 21)
830+ Janusza GŁASZCZKĘ w 9 r. śm.
930 I KOMUNIA ŚW.
1130+ Annę i Edwarda JAGIEŁŁÓW
1300Za parafian
1800+ Adama LABARZEWSKIEGO w 11 r. śm., c.r. LABARZEWSKICH i ZYCHÓW
2000+ Teresę, Zofię, Stefana, Stanisławę, ks. Dariusza i c.r. WALICKICH
Poniedziałek 15 maja  700+ Romana KORABA (gr. 15)
700+ Matyldę BALAS (gr. 1)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 22)
1800+ Jana, Zofię, Eugeniusza, Eugenię MIKÓW, Stanisława, Jana MIKULSKICH, Witolda ROGALĘ
Wtorek 16 maja UROCZYSTOŚĆ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI700+ Romana KORABA (gr. 16)
700+ Matyldę BALAS (gr. 2)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 23)
1800+ Józefę SOKOŁOWSKĄ w 46 r. śm.
Środa 17 maja  700+ Romana KORABA (gr. 17)
700+ Matyldę BALAS (gr. 3)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 24)
1800Nowenna → książka
Czwartek 18 maja  700+ Romana KORABA (gr. 18)
700+ Matyldę BALAS (gr. 3)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 25)
1800+ Feliksę FIRLĄG, Jana i Zofię HARLAKÓW
Piątek 19 maja  700+ Romana KORABA (gr. 19)
700+ Matyldę BALAS (gr. 5)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 26)
1800Do św. Józefa – zbiorowa
Sobota 20 maja św. Bernardyna ze Sieny700+ Romana KORABA (gr. 20)
700+ Matyldę BALAS (gr. 6)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 27)
1800W 50 rocz. ślubu Aliny i Jerzego – int. dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę MB

6 Niedziela Wielkanocy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB

V TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 7 maja 5 Niedziela Wielkanocy  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 27)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 14)
830+ Stefana WRÓBLA w 27 r. śm. i jego rodziców Helenę i Zygmunta
1000Zbiorowa
1130+ Stanisława i Stanisławę DZIEWANOWSKICH
1300+ ks. Dariusza WALICKIEGO w 1 r. śm.
1800+ Monikę CAŁKĘ w 26 r. śm., c.r. CAŁKÓW i KOWALSKICH
2000+ Romana KORABA (gr. 7)
Poniedziałek 8 maja UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BM700+ Bożenę ROGULSKĄ w 7 r. śm.
700+ Romana KORABA (gr. 8)
700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 28)
1800O zdrowie i Boże bł. w 80 rocz. urodzin Stanisławy LABARZEWSKIEJ oraz o wszelkie potrzebne łaski dla dzieci, wnuków i prawnuków
1800+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 15)
Wtorek 9 maja  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 29)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 16)
700+ Romana KORABA (gr. 9)
1800+ Stanisława BĄKA i Wiesława JURKIEWICZA
Środa 10 maja  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 30)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 17)
700+ Romana KORABA (gr. 10)
1800Nowenna → książka
Czwartek 11 maja  700+ Romana KORABA (gr. 11)
700+ Zbigniewa POŁOGA w m-c po pogrzebie
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 18)
1800+ Stanisława, Stanisławę, Eugenię, Łucję i Ewę
Piątek 12 maja  700+ Romana KORABA (gr. 12)
700+ Henrykę RYDZEWSKĄ w m-c po pogrzebie
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 19)
1800+ Stanisławę i Pawła ŚWINIARSKICH i ich rodziców, Radosława ZIELIŃSKIEGO, Teresę LUBAS
Sobota 13 maja MB Fatimskiej700+ Henryka KOŚCIANKA i c.r. KOŚCIANKÓW i GRZEGRZÓŁKÓW
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 20)
700+ Romana KORABA (gr. 13)
1800Int. wynagradzająca

5 Niedziela Wielkanocy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. i opiekę MB z okazji 18 rocz. urodzin oraz o pomyślne zdanie matury Igora;
  • O szczęśliwą operację dla Mariana STRZAŁKOWSKIEGO;

+ Waldemara GRABOWSKIEGO;

+ Stanisława DĘBOWSKIEGO;

+ Juliana, Franciszka, Antoniego JESIOTRÓW, Juliannę, Andrzeja MRÓWKÓW, Apolonię i Józefa PAWELCÓW;

+ Jana i Anielę SOKOŁÓW, Marcjannę i Stanisława PARZYCHÓW i zmarłych z rodziny;

+ Jerzego KOŁAKOWSKIEGO w 8 r. śm.;

+ Zdzisława i Mieczysława IWIŃSKICH, c.r. GRABOWSKICH;

+ s. M. Benignę RACKĄ;

+ Marię MICHAŁOWSKĄ;

+ Justynę, Hannę i Marka CHLEBICKICH, ich rodziców Stanisławę i Mariana CHLEBICKICH, Janinę i Jana MALISZEWSKICH;


INTENCJE MSZALNE, IV TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 30 kwietnia 4 Niedziela Wielkanocy  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 20)
830+ Katarzynę, Stanisława, Zbigniewa i Stanisława BARCIKOWSKICH
1000Zbiorowa
1130+ Tadeusza, Mariannę, Wacławę ŻURAWSKICH, Feliksa, Walentego JESIOTRÓW, Juliana ŻACZKA
1300W 18 rocz. urodzin Szymona BACHAŃSKIEGO z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
1800+ Jadwigę w 2 r. śm. i Henryka SOLARCZYKÓW
2000+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 7)
Poniedziałek 1 maja św. Józefa, rzemieślnika700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 21)
700+ Józefa, Jana WARMIAKÓW, Wacławę, Darka, Tadeusza JAGODZIŃSKICH
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 8)
1800+ Romana KORABA (gr. 1)
Wtorek 2 maja św. Atanazego700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 22)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 9)
700+ Romana KORABA (gr. 2)
1800+ Piotra MAZURKA w 4 r. śm.
Środa 3 maja UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 23)
830+ Romana KORABA (gr. 3)
1000+ Wiesława PIELAKA, Helenę, Józefa i Mariana, Wojciecha ZAKRZEWSKICH, Barbarę SZYMAŃSKĄ
1200Za parafian
1800Nowenna → książka
2000+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 10)
Czwartek 4 maja św. Floriana700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 24)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 11)
700+ Romana KORABA (gr. 4)
1800+Janinę, Lidię, Annę, Stanisława, Zdzisława i Tadeusza JABŁOŃSKICH, Halinę i Ignacego STRZESZEWSKICH
Piątek 5 maja  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 25)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 12)
700+ Zbigniewa POKRYWKĘ w 1 r. śm.
1700+ Stanisława CHMIELARZA i rodziców z obojga stron
1800+ Romana KORABA (gr. 5)
Sobota 6 maja Święto św.św. Ap.Ap. Filipa i Jakuba700W int. Żywego Różańca
700+ Romana KORABA (gr. 6)
700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 26)
1800+ ks. Dariusza WALICKIEGO w 1 r. śm.
1800+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 13)

4 Niedziela Wielkanocy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. dla Nikodema w 6 rocz. urodzin;

+ Michała GRZEBALSKIEGO w 6 r. śm.

+ Zofię i Mariana DĄBAŁÓW

+ Mariana ZAJĄCA (od siostry Janiny)

+ Helenę, Stanisława i Jerzego KACZMARCZYKÓW


III TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA 23 kwietnia 3 Niedziela Wielkanocy  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 13)
700+ Kazimierza DŁUGOSZA w 26 r. śm.
830+ Janinę, Edwarda, Piotra, Adama SAWALICH, Joannę i Stanisława BARSZCZ, Tadeusza i Halinę BACIŃSKICH
1000Zbiorowa
1130O łaskę zdrowia, Boże błog. w 12 rocz. urodzin Mateusza oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny
1300O Boże błog. dla Danuty i Eugeniusza w 50 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny
1800+ Bogdana CICHECKIEGO w 20 r. śm.
2000O Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla pielgrzymów z naszej parafii do Ziemi Świętej
Poniedziałek 24 kwietnia UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA700+ Mariana ZAJĄCA w m-c po śmierci
700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 14)
1800+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 1)
Wtorek 25 kwietnia Święto św. Marka700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 15)
700Int. dziękczynna za dar życia Mateusza w dniu urodzin
1800+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 2)
Środa 26 kwietnia  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 16)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 3)
1800Nowenna → książka
Czwartek 27 kwietnia  700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 17)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 4)
1800+ Elżbietę RUSINIAK w 9 r. śm.
Piątek 28 kwietnia św. Ludwika Marii Grignion de Montfort700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 18)
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 5)
1800+ Jana GŁASKA w 10 r. śm.
Sobota 29 kwietnia Święto św. Katarzyny Sieneńskiej700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 19)
700+ Teresę GÓRECKĄ
700+ Stanisława JAKUBIKA (gr. 6)
1800+ Wacława i Genowefę PIASECKICH

3 Niedziela Wielkanocy  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. oraz opiekę MB i św. Józefa dla Mariusza z okazji urodzin;

+ Leokadię CYBULSKĄ, Józefa, Mieczysława i Edwarda;

+ Ryszarda SITARZA w 4 r. śm., Kazimierę, Bronisława i Henryka SITARZÓW, Stefanię, Władysława, Kazimierza z rodz. GRĄDZKICH;

+ Elżbietę JACOBSON w 5 r. śm.


II TYDZIEŃ OKRESU WIELKANOCNEGO 

DZIEŃGODZINTENCJA
NIEDZIELA16 kwietnia2 Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego 700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 6)
700+ Kazimierza i Genowefę LACHÓW, Józefa, Halinę ŻOŁĄDKÓW, Janinę, Mieczysława i Krzysztofa JANISZEWSKICH
830+ Genowefę, Kazimierza i c.r. CAŁKÓW i STAROSZÓW
1000Zbiorowa
1130+ Wiesławę DUDZICKĄ
1300W int. Kingi i Michała RUSZKOWSKICH oraz ich dzieci Szymona, Marty i Bartosza
1800+ Mariannę BORKOWSKĄ w 13 r. śm.
2000+ Zbigniewa OSIŃSKIEGO w 1 r. śm.
Poniedziałek17 kwietnia 700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 7)
700Za parafian
1800O Boże bł. i opiekę MB dla Roberta Stolarskiego z racji imienin
Wtorek18 kwietnia 700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 8)
700W 25 rocz. ślubu Tamary i Wojciecha oraz w 45 rocz. urodzin Tamary
1800+ Lucjana MIĄSKA
Środa19 kwietnia 700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 9)
700+ DWCZC
1800Nowenna → książka
Czwartek20 kwietnia 700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 10)
700+ Feliksę, Kazimierza, Jerzego, Zdzisława, Kazimierę i c.r. WOJDASIEWICZÓW
1800+ Marię CIUCH w 10 r. śm., Ewę i Stanisława SOKOŁOWSKICH
Piątek21 kwietniaśw. Anzelma700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 11)
700+ Cecylię KANIEWSKĄ w 2,5 m-ca po śmierci
1800 
Sobota22 kwietnia 700+ Bernardynę SZELĄG (gr. 12)
  
1800W 45 rocz. ślubu Bernardyny i Andrzeja – o Boże bł. dla całej rodziny

 Niedziela Miłosierdzia Bożego  – Msza zbiorowa o godz. 10.00:

  • O Boże bł. dla Kacpra w 8 rocz. urodzin;
  • O Boże bł. i opiekę MB dla Marysi w 18 rocz. urodzin;

+ Leszka w 4 r. śm., Jadwigę, Zdzisława, Andrzeja, Bogdana i Zbigniewa CZARNOWSKICH;

+ Annę w 4 r. śm. i Józefa SOROCZYŃSKICH;

+ Wacławę PODGÓRSKĄ w 2 r. śm., Władysława, Grzegorza i Jana;

+ Lucynę BARSZCZEWSKĄ

+ Stefana STRZAŁKOWSKIEGO i Tomasza KOWALCZYKA w 1 r. śm.;

+ Krzysztofa TOBOLSKIEGO;

+ Zbigniewa POŁOGA;

+ Adama KUŹMIŃSKIEGO i Jadwigę SZELĄG w 5 r. śm.

+ Wandę WIDUSO