Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku

Ofiara na kościół

Wesprzyj nas

Możesz wesprzeć naszą posługę zamawiając intencję mszalną i składając ofiarę za jej odprawienie lub przekazując dowolną kwotę na potrzeby naszego kościoła. Naszą parafię można też wesprzeć korzystając z poniższego formularza i realizując płatność za pośrednictwem DotPay

Środki otrzymane w ten sposób są przeznaczane na koszty utrzymania kościoła (rachunki za media, kwiaty na ołtarz, wynagrodzenie pracowników). Z góry dziękujemy za wszelką życzliwość!Przed wpłatą zapoznaj się z regulaminem Możesz wybrać kwotę:

       

Lub wpisać ręcznie:

   PLN

Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta:

Nr konta – 74 1240 2119 1111 0010 5045 3325
Bank Pekao S. A. I O. w Otwocku,
ul. Świderska 2/4, 05-400 Otwock

(z dopiskiem: na cele kultu religijnego) – ofiarowaną kwotę można odliczyć od podatku.

Z serca dziękujemy i Wszystkim błogosławimy.